Wpis z mikrobloga

@Luko42: 1. Przygotuj kilka zdjęć referencyjnych, tak by pokazać o co Ci chodzi, jeżeli trafisz na profesjonalistę to na tej podstawie przygotuje wzór i na pewno nie zrobi takiego samego jak na zdjęciu, raczej nie chcesz mieś takiego samego tatuażu jak ktoś inny :)
2. Poszukaj tatuatora i koniecznie przejrzyj jego prace, sprawdź czy ogarnie temat, nie każdy z tatuatorów robi wszystko
3. Jak to Twój pierwszy tatuaż i w dodatku
@dasfax: no właśnie jedyne co mnie powstrzymuje to wciąż te obawy w głowie że ktoś mi #!$%@? robotę i będzie trzeba robić amputację xD Mam już wypatrzone studio, dobre opinie, fajne prace ale z tyłu głowy wciąż mam, że to nie jest naklejka
@Luko42: Pierwszy krok to zrobienie odbitki z kalki na ręku plus może jakieś dodatkowe kreski flamastrem. Jeżeli stwierdzisz, że coś Ci nie pasuje to nie krępuj się tego powiedzieć, obejrzyj dokładnie w lustrze, w kilku pozycjach czy to jest to czego oczekujesz. Protip - jak nie zrobisz tego na jednej sesji, to nie zwlekaj z kolejną. 2-3 tygodnie i jedziesz dalej. Powodzenia!
@dullboy: łojezu, a co ci do tego co mam na ręce? XD Zawsze podobały mi się oczy tygrysa więc sobie je w końcu zrobię i szczerze mówiąc mam w dupie, czy taki sam tatuaż ma jedna osoba czy 10 milionów