Wpis z mikrobloga

zrobiłem sobie tę nieprzyjemność włączenia programu z lexy vs hornik i zastanawia mnie, czy ta druga tylko gra taką postać, czy naprawdę jest takim pionkiem, że nawet nie dostrzega, gdy agencja ją rucha na hajs.
Stwierdziła, że w konflikcie z prime winy nie ponosi ani ona, ani jej pełnomocnicy. W pierwszym przypadku można powiedzieć w porządku, płaci komuś za zajmowanie się umowami, więc dlaczego miałaby sobie zaprzątać tym głowę, ale jak można powiedzieć, że winy nie ponoszą ludzie, których jedynym zadaniem jest pilnowanie takich kwestii?
Dlaczego od razu nie wytoczyła spotlight pozwu i nie rozpoczęła współpracy z inną firmą?

#famemma
  • 4
@szimik: Po wzięciu walki z Don Diego już pokazał jaki jest słowny. Dalej nie trzeba tłumaczyć. Charakterność ma swoje granice, zależy od ilości 0 po przecinku.
@szimik: mnie śmieszy jedno, że jej nie wypłacili kasy na czas, bo rzekomo mieli insiderskie info, że wystąpi na move xd Przecież to jest śmieszne. Po drugie ciekawi mnie czemu inni mogli wystąpić na move np. Medusa, który ma kontrakt z prime chyba jeszcze ważny to rzekomo mówili, że ich poinformował, no więc skoro oni sami wiedzieli, że Hornik chce wystąpić na move to czemu jej nie powiedzieli, że nie może