Wpis z mikrobloga

Jak się zastanowić czego/kogo jeszcze nie było we freakach, to chyba jakiegoś youtubera/streamera, który nie ujawnia tego kim jest/jak wygląda. Wydaje mi się, że to byłby bardzo dobry ruch, jakby ogarnęli kogoś takiego i samą jego morde mógłbyś zobaczyć tylko i wyłącznie w PPV na walce. Na myśl z takich najbardziej znanych to przychodzi mi jedynie Zebo (o nim to kompletnie nic nie wiadomo) i Ewron (o tym to chociaż cokolwiek wiadomo, ale sam swoją morda nigdzie nie świeci) #famemma #highleague #primemma
  • 14
@ElMurano to zupełnie o coś innego chodzi. Każdy wiedział jak on wygląda i kim jest od razu jak stworzył ten pierwszy kruszwila. Dla przykładu - o tym Zebo nie wiadomo nic, mordy nigdy nie pokazał, imie i nazwisko to chyba tylko YouTube zna, znasz tylko jego głos który na dodatek zmienia pod nagrania, żeby nikt go czasem nie rozpoznał gdzieś w sklepie czy na ulicy. Myślę, że ściągnięcie takiej osoby by ludzi
@Daddy2137: patrząc po sukcesje tego całego youtubera dream jak pokazał ryj to na pewno taki motyw by zainteresował dużo ludzi, choć dla mnie taki motyw wzbudziłby we mnie jedynie obojętność.
jakby ogarnęli kogoś takiego i samą jego morde mógłbyś zobaczyć tylko i wyłącznie w PPV na walce. Na myśl z takich najbardziej znanych to przychodzi m


@Fabriczo: klocuch to wardęga