Wpis z mikrobloga

Mirki, widzieliście tą promocję Konto za Selfie z Banku Pekao? 50 złotych za samo otworzenie konta, potem 50 zł co miesiąc za samo użycie tego kilka razy w miesiącu, aż do 200 zł.

Niby spoko, bo duży bank, więc budzi pewne zaufanie, ale nie wiem jaki cel ma ta promocja, bo przecież za darmo kasy nikt nie rozdaje, szczególnie że chcą Selfie za konto. Czy jak założę tam konto to czekają mnie jakieś zobowiązania czy koszty w przyszłości? Nie chce się naciąć na jakiś szmelc xd

https://www.pekao.com.pl/selfie-konto.html

#banki #pekao #pytanie #pytaniedoeksperta #prawo
Magromo - Mirki, widzieliście tą promocję Konto za Selfie z Banku Pekao? 50 złotych z...

źródło: bak

Pobierz
  • 7
@Anhed: No dobra, więc co mnie powstrzymuje przed użyciem każdej takiej promocji w kązdym banku? Mógłbym wysępić chyba z tysiąc złotych na duperele tą metodą xD
@Magromo: mógłbyś, są blogi które śledzą te promocje, można poczekać na jakieś na prawdę korzystne xD Tylko potem przez kilka następnych lat w tym banku już nie możesz wziąć udziału w kolejnej promocji
@Magromo: nie ma nic za darmo. Potwierdzam. Sam korzystam z promocji, od ponad 9 lat prześwietlam je na blogu (przez ten okres zebrało się - uwzględniając bonusy żony - łącznie 45,6 tys. zł).

Chcąc zarobić na promocji bankowej trzeba z bankiem zawrzeć umowę o dany produkt (tu proste konto osobiste) i spełnić określone warunki (np. wykazać się aktywnością taką, jak płacenie kartą - to na szczęście nie wykracza poza standardowe korzystanie