Wpis z mikrobloga

#xkom #outlet
Cebulowy diabeł mnie pokusił aby zamówić laptop po zwrocie z outletu.
Na aukcji xkom nie było żadnej informacji o uszkodzeniach jedynie, że laptop ze zwrotu i brak oryginalnego opakowania i instrukcji.
Coś czułem, że może być nie tak i nagrałem rozpakowywanie - na opakowaniu nie było nawet "ryski" - nic nie oberwał.
A touchpad wygląda jak na zdjęciu. Tak już musiało być i przed wysyłką. W głowie mi się nie mieści, że nie sprawdzili sprzętu po zwrocie. To widać gołym okiem... Prawa strona nie klika wcale - w ogóle ledwo co działa.
rvva1 - #xkom #outlet
Cebulowy diabeł mnie pokusił aby zamówić laptop po zwrocie z ou...

źródło: 1_IMG_20230314_133009522

Pobierz
  • 7
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Przesunięcie jest spore. Laptop był skręcony. Ten touchpad to się wręcz wrzyna w obudowe. Teraz to już zapakowałem go w pudło. Ale nie czułem aby jakiś zatrzask się nie zatrzasnął. Kiedyś kupiłem Dell'a przez internet i tam właśnie docisnełem plastik obok touchpada aby wszedł w zatrzaski ale tam plastik odstawał a nie touchpad był przesunięty.
@rvva1: Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Zawsze masz możliwość zwrotu zakupionego produktu. Prosimy jednak o podesłanie numeru zamówienia w prywatnej wiadomości. Chcielibyśmy dokładnie się temu przyjrzeć