Wpis z mikrobloga

Moderacja manipuluje znaleziskami na wykopie - nowe, nie znałem xD
- ponad 3,5 godziny moderacja potrzebowała rozpatrzyć zgłoszenie duplikatu
- w tym czasie duplikat wszedł na główną wykopu i tam sobie wisiał
- po 3,5 godziny moderacja zostawiła na głównej duplikat, a wyrzuciła pierwsze dodane znalezisko doklejając do niego belkę, że jest to "duplikat", a moje zgłoszenie odrzuciła.

Wykop to ewidentna tuba propagandowa lewactwa i Platformy Obywatelskiej. Jak tam Michał, rogale się zgadzają?

#bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpodludzi #ciekawostki #heheszki #konfederacja #lewackalogika #polska #afera
źródło: tinywow_Zrzut duplikat_16399722
  • 9
Pomiędzy dodaniem 1 a 2 znaleziska jest odstęp 10 minut. Zgłaszane było znalezisko które jest duplikatem, czyli wchodzę w znalezisko które jest duplikatem, klikam "zgłoś" wybieram powód "duplikat" następnie wklejam link prowadzący do pierwszego znaleziska i wysyłam. Nie ma więc mowy o pomyłce.
@neeet: no ja pier. No tak jest. Duplikatem jest znalezisko jeśli takie samo jest na głównej stronie. Zgłaszałeś duplikat który nim nie był bo Twoje nie było na głównej.
Miałeś pecha, że wykopano drugie przed twoim i Twoje zostało duplikatem. Akurat w tym momencie moderacja postąpiła zgodnie z regulaminem.
@kot_z_wolnego_wybiegu: wskaż ten zapis regulaminowy. Zgłaszałem duplikat, gdy oba znaleziska były w wykopalisku. Chcesz powiedzieć, że można np. zaspamować kilkudziesięcioma duplikatami wykopalisko i które pierwsze trafi na główną to reszta wtedy zostanie usunięta.
Czy to oznacza, że można sobie manipulować wrzucając pierwsze znalezisko i zakopując je na etapie wykopaliska oraz następne, które są zakopywane za duplikat (z odniesieniem do pierwszego znaleziska zakopanego).

Przecież tak to do tej pory działało. Lewackie trolle
Co za typ... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Standardy moderacji
Zasady działań moderacyjnych

Jak rozumiemy to zgłoszenie?

ponownie dodane materiały, zawierające identyczną lub bardzo zbliżoną treść do wcześniej opublikowanych w serwisie Znalezisk;
za duplikat uznajemy identyczne lub mocno podobne *Znalezisko, które zostało opublikowane z późniejszą datą, wyjątkiem są sytuacje gdy później opublikowane Znalezisko dostanie się jako pierwsze na Stronę główną;*
ponowne dodanie treści, która została opublikowana w serwisie ponad