Wpis z mikrobloga

@szoorstki: Ja mam 2-piętrowy (z opcją na 3; do tego duży ogród z dojazdem z dwóch ulic) w małym, malowniczym miasteczku w Beskidzie Wyspowym i chętnie bym go przehandlował za fajne mieszkanie chyba najchętniej we Wrocławiu, czego naturalnie zrobić nie mogę. Cena mieszkania to nie sam wygląd budynku, bo co innego sypiąca się kamienica w ścisłym centrum Krakowa, a co innego super mieszkanie w ładnym bloku ale w jakiejś nieciekawej okolicy.
@womabo: Ceny niestety są takie, jakie ludzie są w stanie zapłacić... moim zdaniem, zamiast szukać ofert "Ooo, tylko 6800 zł za metr!, Szybko kupujemy!" i potem spłacać to 30 lat, większość by się powstrzymała, to ceny by spadły z powodu zmniejszonego popytu.

Kiedyś właśnie z Wawy jechałem autobusem, na siedzeniu przede mną siedział ojciec z synem, lekka patologia, budowlańcy, widać że umysły myślą nieskalane. Ale starszy 3,5 tysiąca na rękę, młodszy
@szoorstki: Że niby szeregowy pracownik zarabia za dużo ? he he he

Ze niby nie trzeba umiejętności - tutaj się bardzo grubo mylisz, dzisiaj przychodzisz do firmy w której pracuję i trzeba 2 miesiące nauki żebyś się do CZEGOKOLWIEK nadawał. Głupiego rusztowania dobrze nie złożysz.
@dominik-groch: Możliwe, że źle bym je złożył. Aczkolwiek wiele razy miałem styczność z rusztowaniami i wielkiej filozofii w tym nie było, no ale może przy rzeczach większych niż dom dwurodzinny jest w tym jakaś trudność. Tego powinni z resztą nauczyć chyba w szkołach takich jak budowlanka.

Szeregowy pracownik może nie zarabia dużo, ale prawie 4k na rękę dla starego żula niezmąconego inteligentnymi myślami, który wszystko przepije albo musi płacić alimenty... wydało
@szoorstki: to że ludzie dają się frajerować kupując za pół miliona gównianą klitkę w wawie to ich sprawa.

Nie wiesz jak ten pracownik pracuje, może jest świetnym fachowcem któremu twoi ,,kumple" mogą co najwyżej buty czyścić.
To nie przesada, to przyszłość.:-).sieci pasywne oparte o światłowody są bez porównania bardziej przyszłościowe od najlepszej miedzi. Z resztą wszystkie budynki wielorodzinne stawiane na nowym rozporządzeniu muszą mieć światłowód w standardzie.
@szoorstki: Wichrowe Wzgórza, Olsztyn www.google.com/search?q=wichrowe+wzg%C3%B3rza+olsztyn&client=ms-opera-mobile&channel=new&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=PFfxUrKRJsuh7AamqIDQBg&ved=0CAkQ_AUoAA&biw=360&bih=567
www.google.com/search?q=wichrowe+wzg%C3%B3rza+olsztyn&client=ms-opera-mobile&channel=new&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=PFfxUrKRJsuh7AamqIDQBg&ved=0CAkQ_AUoAA&biw=360&bih=567


@fuser: Są ładniejsze niż ten blok ;)