Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch

ale kisne z tego "nintendo switch 2"

Pamiętam jak 4 lata temu zastanawiałem się czy kupić Switcha, wszyscy #!$%@? o następnej konsoli nintendo, że pewnie za rok itd więc się wstrzymywałem XD

3 lata temu kupiłem switcha v2, mimo że ciągle wszyscy gadali że ZARAZ BĘDZIE NASTĘPNA!!1 NIEPOTRZEBNIE KUPIŁEŚ
Pograłem w wiele gierek i po półtorej roku sprzedałem

Teraz miesiąc temu kupiłem switcha oled i okazało się że przez ten rok wyszło mega dużo fajnych gierek i mam gier na conajmniej 3 lata w przód :D

Myślę, że gry nie potrzebują nic więcej niż jest prezentowane np. w Mario Odyssey. Wystarczy tworzyć nadal gry tego typu i konsola będzie się super sprzedawała przez jeszcze kilka lat.

Mario Odyssey to najlepsza platformówka w jaką grałem :D
#gry
  • 17
@LZBNZ Ja kupiłem sobie niedawno switch oled i sumie to moje pierwsze Nintendo. Jestem zadowolony, gram sobie aktualnie w zelde botw, a potem myślę, że pogram w Luigi Mansion 3 i Hyrule Warriors: Age of Calamity. Smutno mi, że za dzieciaka nie miałem takiej konsoli xd
mimo że ciągle wszyscy gadali


@LZBNZ: wymysl sobie ładnie brzmiace klamstwo pod teze (bo fajnie byc w "przesladowanej elicie") i oglos ze to jednak ty masz racje. chcesz medal?

obecnie switch to moja glowna konsola do gier i solidnych gier (glownie jrpg) wychodzi na nia wiecej niz mam wolnego czasu. przyjemna kupka wstydu sie tworzy.
@Czarny-rycerz_40k: ja od luigi mansion się odbiłem jakoś :D

Ale mario odyssey, mario 3d world, splatoon ogrywam cały czas teraz, mario kart

Na spotkania ze znajomymi to mario tenis, mario golf, olimpiada z soniciem, mario party, no kurła od groma tych gierek jest
@LZBNZ ja mam switcha od 4 lat. mam też PS4 od chyba 5 albo 6. switch nadal ogrywamy. teraz trochę mniej bo zakupiłem mocniejszego lapka to chce ograć parę tytułów które na Nintendo raczej się nie ukażą. a konsolki od N nie myślę sprzedawać bo to mega ogromna baza gier do których zawsze miło będzie wrócić
@LZBNZ: Teraz juz bliżej niz dalej nowego switcha. SoC juz maja gotowy od roku, co wiemy z wykradzionych danych nvidii. Do konca 2024 bedzie nowa konsola, a nawet by mnie nie zdziwiło, gdyby zapowiedzieli w czerwcu/lipcu i premiera w tym roku.

4 lata temu switch miał 2 lata to nie wiem kto z mozgiem przepowiadał switcha 2 ()