Wpis z mikrobloga

@51431e5c08c95238: a co w tym dziwnego? Większość ulicy się zawsze obsra, inwestuje za dużo względem komfortu przy jakim może podejmować logiczne decyzje, po prostu zostawic papier na rok , dwa czy trzy jak zaliczył spadek :)
  • Odpowiedz
Jeśli to prawda to ja nie wiem jaki jest sens inwestowania jeśli masz tylko 20% szans na wygraną


@51431e5c08c95238: Naiwne myślenie, że to proste być dobrym w tak konkurencyjnej dziedzinie. Ale na innych polach jest podobnie: np jaki jest sens otwierania restauracji, skoro większość bankrutuje? A jednak niektóre działają latami i przynoszą fajne pieniądze. Jaki jest sens trenować Judo, grać w Tenisa, biegać maratony, skoro tylko garstka z tego ma pieniądze
  • Odpowiedz
Jeśli to prawda to ja nie wiem jaki jest sens inwestowania


@51431e5c08c95238: nie JEŚLI, ta informacja jest wymuszana prawem, takie gównianie platformy inwestycyjne jak XTB są zmuszone prawem podawać jaki odsetek ludzi zarabia bo te platformy to hazard, wiec to jest pewna informacja....
pytanie jest ile z tych 20% zarobiło realne pieniądze a ile osób po prostu zarobiło 2pln inwestując 20k :)
  • Odpowiedz