Wpis z mikrobloga

@kidi1: Przecież nawet na wypoku są ananaski co po 2/3 dawkach chorowali tak samo randomowo jak ich nieszczepiona rodzina/znajomi ale i tak poszli po 4 dawkę i będą świętej szczepionki bronić jak niepodległości. W końcu w badaniach naukowych wyszło że działa to działa a jak podwazasz to jesteś szur.
I jest festiwal fikołów że bez szczepienia by było gorzej, trafili by pod respirator albo zmarli, mieli milion #!$%@? organów i powikłań
@Kremufka2137

teściowa może sobie gadać, że ma covida, dopóki testu nie zrobi to niewiele warte takie gadanie. Może ma skłonności do hipochondrii albo wszystek źle samopoczucie interpretuje teraz jako covida


Wierzyć w wiarygodność testów, które w ciągu jednego dnia mogą dać 4 różne wyniki. XD
@kidi1: 3 dawki, covid przechodzilem jakos też już 4 razy od startu pandemii.
(za kazdym razem mam po covid wyczuwalny dym z papierosów a nikt w okolicy nie pali)
raz mialem ciezsze przejscie z wysoka temperatura i bardzo zlym samopoczuciem, ostatnio moja dziewczyna miala, ja sie nawet nie zarazilem.

Imo warto bylo sie szczepic, widzialem jak znajomy bez szczepiony przechodzil (a jest bykiem) i przykro bylo patrzec, bo o malo by