Wpis z mikrobloga

W ogromnym skrócie tak całość wygląda. Dlatego też do związku / stałej relacji ( nie mówiąc już o ślubie ) brać należy tylko dziewice. Przeruchane laski ( >= 1 facet na koncie ) można brać do relacji niezobowiązujących / 'na raz', ale do niczego ponadto.
Każdy mężczyzna na poziomie przyzna mi tutaj rację

#seks #zwiazki #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #redpill
I.....I - W ogromnym skrócie tak całość wygląda. Dlatego też do związku / stałej rela...

źródło: FrHL3FPXgAEwhOC

Pobierz
  • 13
@Ivan_III: nie jest to dobre podejście. Trochę niepraktyczne bo mały wybór jest dziewic, i do tego taka laska dziewica jest bardzo wysoko ceniona w społeczeństwie więc dlaczego by miała ponizać się do twojego poziomu?
Do tego dochodzi kompatybilność, co jeśli się okaże że ją po prostu boli każdy stosunek bo jest za ciasna? Zdazylo mi sie to już ze trzy razy że musieliśmy przestać się spotykać bo ją każdy stosunek bolał
@kocham_wykopka

@Ivan_III: dziewice się #!$%@? musi ruchac


Tak jak Ty skakać na kutandze to pewnie żadna inna nie umie, ale z drugiej strony czy każdy tego oczekuje od partnerki? Zresztą sama ciągle skaczesz na tej samej kutandze, sama dobrze wiesz że można się nauczyć tego i owego bez ciągłego zmieniania partnera ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Emble: pewnie że można się nauczyć, ja wchodzac do związku z niebieskim nie miałam za bardzo doświadczenia, a nasz seks był zwykły. Ja po prostu uwazam że lepiej ten żenujący/stresujący moment utraty dziewictwa mieć z kimś innym, a później juz na chillku budować sobie życie seksualne z kimś innym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Emble: da się, ale uważam ze łatwiej jest z inną osobą.
Pierwszy raz jest przeruchany, to nie jest jakies magiczne miłosne przeżycie. Często oczekiwania mijają się z rzeczywistością, a po co takie niepewności wkładać do relacji na której nam zależy.
No i spoko jest wiedzieć jak to jest uprawiac seks z kims innym, żeby mieć porównanie XD
@Ivan_III: To akurat fakt, żaden rozsądny facet nie bierze baby, która jest już po dużej ilości partnerów.
Już nie chcę podawać dokładnej liczby, bo ktoś się może obrazić, ale jak z kilkoma facetami babie nie wyszło, to może oznaczać redflag, że to z babą coś jest nie tak i faceci po prostu jak to zauważą to uciekają od niej. Albo również baba może mieć pecha :ppp