Wpis z mikrobloga

Brawo @Moderacja, dziękuję za usunięcie wpisu o 24 rocznicy wstąpienia Polski do NATO jako treści drastyczne, nawołujące do nienawiści lub przemocy

Zdaje się, że z powodu niezwykle ostrego wyrażenia z powodu tego radosnego wydarzenia kij w d.ę sowieckiem parchom

Jakoś tak, i oczywiście słowo opisujące dolną część pleców zapisane jako pierwsza i ostatnia litera, aby nie dawać powodu do usunięcia, still...

Wszak dbamy o samopoczucie sowieckich parchów?

Tymczasem kiedy ktoś notorycznie używa przekleństw moderacja odrzuca zgłoszenia i blokuje możliwość zgłaszania łamiących regulamin wpisów xD

#ukraina #rosja #polska #wojna #nato #nafo #moderacja #wykop #propaganda #wydarzenia #trolle #onuce #kacapy #moskale
Corona-Regni-Poloniae - Brawo @Moderacja, dziękuję za usunięcie wpisu o 24 rocznicy w...

źródło: 20230313_133728

Pobierz
  • 36
@RazumichinZiK: chyba nie rozumiesz sedna sprawy i wcale mnie to nie dziwi. Przeklinanie to objaw braku kultury, tym bardziej publiczne wrzucanie takich wpisów. Manipulacja jest jedynie z twojej strony, bo zaprzeczasz, że tak jest. A ja ci piszę, że Aqua zarzucił mi brak kultury, jednocześnie samemu jej nie posiadając. Mam nadzieję, że wyjaśniłem, choć specjalnie nie liczę, że zrozumiałeś....