Wpis z mikrobloga

@Maly_Jasio

Całe zło ma źródło u niejakiego Romana Dmowskiego - antysemity i szowinisty - który jedyną wizję silnego państwa widział w państwie jednonarodowym.


No tak, lepiej mieć opcję ukraińską/niemiecką/żydowską/białoruską wymieszaną z wpływami sowieckimi i narodowosocjalistycznymi, która destabilizuje państwo.

Niestety zamiast być zapomnianym gdzieś na kartach historii


No tak, lider największego stronnictwa politycznego, ruchu wszechpolskiegio i polskiej akcji dyplomatycznej na konferencji w Paryżu powinien zostać zapomniany;

Złoty okres Rzeczpospolitej zaczął się od Unii
  • Odpowiedz
@uriel_ck Ale co ma obecna działalność Izraela w Palestynie, do prześladowań Żydów 80 lat temu xD?

Ty masz w dupie zwykłych ludzi dyskryminowanych na tle narodościowym, a nie tylko państwa terrorystyczne
  • Odpowiedz
@StarySer akurat się mylisz, bo mam dużo empatii do prześladowanych osób i nie interesuje mnie ich pochodzenie czy kolor skóry, dla mnie człowiek to człowiek.
Według ciebie ważniejsze jest to co było kiedyś czy co jest obecnie? jak myślisz na co masz większy wpływ: na zmianę tego co było 80 lat temu, czy na to co się dzieje obecnie? Czy może twoja ideologia nie bardzo ci pozwala mówiąc źle na tych którzy
  • Odpowiedz
@uriel_ck Dla ciebie człowiek to człowiek, no chyba że chodzi o Żyda, to wtedy już można generalizować i każdy jeden jest tak samo odpowiedzialny za syf który #!$%@? Izraelski rząd.

Czy może twoja ideologia nie bardzo ci pozwala mówiąc źle na tych którzy byli prześladowani 80 lat temu, a obecnie ci prześladowani mordują cywili, zabierają im ziemię i dorobek życia?


Zdrowy rozsądek mi na to nie pozwala, bo ofiary holocaustu nie mają
  • Odpowiedz
@StarySer USA nie atakuje cywili, a jak zaatakuje to jest raban w mediach i żołnierze ponoszą karę. Wiadomo, że nie da się odpowiadać za wszystkich żołnierzy, a już na pewno nie na wojnie. O ukaranym izraelskim żołnierzu za zabicie cywila nie słyszałem (jak podrzucić jakiś link będę wdzięczny). USA samo przyznaje, że na Izrael to ich największy sojusznik w tamtym regionie, ale mnie to nie dziwi, bo chodzi o kasę oraz wpływy
  • Odpowiedz