Wpis z mikrobloga

@RiverStar: Zawsze mnie śmieszy/wk0rwia jak patologia pokazuje łapami te swoje "magiczne" znaki, ch00j wie po co. Pomijając jej szpetny ryj, to co ona pokazuje? mam do niej zadzwonić? Sama prosi żeby zadzwonić po policję? TFU na tę imitację człowieka
  • Odpowiedz
@PonuryBatyskaf: Zawsze mnie śmieszy/wk0rwia jak ktoś #!$%@? się do takich zachowań, ch00j wie po co. Normalny wśród młodych ludzi gest ????, pokazujący że dobrze się bawisz i nikt go nie traktuje na poważnie, a jakiś random z internetu z kijem w dupie będzie płakał, że młodzi ludzie mają czelność zachowywać się inaczej niż on by sobie tego życzył xD.

I zanim ktoś napisze, że bronie jakiejś patusiary to nie mam pojęcia
  • Odpowiedz
@a_jozewic: spośród wszystkich moich znajomych nikt takich gestów nie używa. Natomiast z obserwacji ludzi używających takich gestów, które chyba mają imitować gesty gangsterów z Los Angeles, wynika, że najczęściej są to nierozumne małpy. Nie, nie mam 69 lat.
  • Odpowiedz
  • 74
@fullversion: Bo podobnie jak w Zamościu, często zaczyna się od patusiary której inne patusy chcą zaimponować. Ot nic tylko nagrywała. Kobiety wcale nie są słodkie i niewinne. Może to i nie najlepiej że motłoch się rzuca i robi nagonkę, patola nigdy nie zniknie, ale może chociaż inni pomyślą zanim coś takiego zrobią
  • Odpowiedz