Wpis z mikrobloga

@vauecki: Może i napędza ale cwaniakowanie szczura i straszenie wyprowadzka jest #!$%@?.. jące. Chciałbym zobaczyc jak sam imbecyl sobie radzi jak nawet czytac nie potrafi, i jak sie dowie ze czynsz co miesiąc sie płaci. Bo do tej pory zawsze na kims żerował
@Furmandocent: ale o to w tym chodzi, tego chcą widzowie bo na tym stoi cała szkolna. Cpun major szantażujący knura co napędza najlepsze akcje wojenne. Jak tego nie ma to zostaje samo niesmieszne g.ówno z aronem i innymi przydupasami byleby wyswietlenia sie zgadzały
@grzegor9: ale co to ma do rzeczy? Ja jestem widzem i interesuje mnie konkretny kontent. Polityka lateksów zabija ten kontent bo struś bez konona nie istnieje a konon jest pod cenzurą co robi sie nudne do posrania. Jak mam wybór ich dwóch albo osobno wybieram dwóch w jednym pokoju.
@vauecki: no właśnie struś bez konona nie istnieje, a Konona moze przejąć ogarniety anty lateks - knur wielokrotnie jedzie po ich jak Maselkiem po chlebie. Tylko problem jest taki, ze nie ma takich obok Konona. Lateksy to gówno ale sa najbardziej ogarnięci i każda konkurencję gaszą jak petów. Ja osobiście wybieram knura bo jest najbardziej zapalnikowy, obojętnie z kim siedzi jest dobrze. Uniwersalny