Wpis z mikrobloga

@userrrr: kurde, tyle afer, dzień w dzień w telewizji pokazują jaki zły człowiek to pewnie w więzieniu za to siedzi nie? Nie?
  • Odpowiedz
@Schwarzenberger: No i co Ci chodzi? Czego w tym nie rozumiesz? Po pierwsze chłop nie wiedział, że to jest prawdziwy granatnik myślał, że replika. A szumowski dlatego został zdegradowany z funkcji ministra zdtowia jakbyś nie wiedzial
  • Odpowiedz
że to jest prawdziwy granatnik myślał, że replika


@userrrr: XDDD to dawaj przewieź broń z innego kraju przez granicę a jak cię złapią to się tłumacz że nie wiedziałeś że to broń, ciekawe czy pan prokurator będzie tak wyrozumiały
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Ale gdzie on #!$%@? cenami na paliwie? Po pierwsze to nie orlen ustala cene za baryłke ropy. Widzialeś po ile szwaby u siebie mają paliwo? A w UK jeszcze gorzej mają po wyjściu z Unii. Marża orlenu za 95 ke to 11 gr/L to dużo wg Ciebie? Baryłka ropy obecnie kosztuje 77 USD
U szwabów paliwo kosztuje 95 ka 1,77 ojro czyli ok 8,29 PLN (kurs euro 4,68)
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Ale gdzie on #!$%@? cenami na paliwie? Po pierwsze to nie orlen ustala cene za baryłke ropy.


@userrrr: zadałem ci proste pytanie, jakim cudem cena po przywróceniu vatu nie urosła, a nawet spadła i to w ciągu jednego dnia jak giełda była zamknięta a ty mi tu wyskakujesz z jakimś fikołkiem o cenie baryłki ropy xD

@Kryspin013: Ale gdzie on #!$%@? cenami na paliwie? Po pierwsze to nie
  • Odpowiedz
@userrrr: teraz cała armia będzie wybielać Donalda, a pół roku po wyborach będą #!$%@?ć, że przecież sami na niego głosowaliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) za dużo razy to widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kawior2007: I nagle wszystkie trolle POwców znikną i zniknie też tag tvpis, gdyby wygrali i będą narzekać na biede, niskie zarobki dłuższy wiek emerytalny ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo tusk by diametralnie pensje minimalne obniżył, a wiek emerytalny wydłużył
  • Odpowiedz
@Kryspin013: A chciałbyś 23% VAT jak za tuska czy 0% VAT jak teraz? (


@userrrr: Już ci powtarzałem. Nie dyskutujemy tu o Tusku ani PO. PO i TUsk nie rządzą od 8 lat więc nie wiem po co z Tuska probujesz zrobić w tak żenujący sposób "argument".

Zapytałem wprost. Jak to magicznie się stało, że z dnia na dzień do paliwa zostało doliczone 23% VAT a cena paliwa nie urosła
  • Odpowiedz
@userrrr @Bad_Wolf afera autostradowa
afera stadionowa
afera OFE
afera reprywatyzacyjną
wyłudzanie podatku VAT

to tak na pretko, "małe aferki" przez które podatnicy stracili setki miliardów złotych. Oczywiście to nie usprawiedliwia afer PiSu, ale zanim się odda głos na po należy o tym pamiętać
  • Odpowiedz
@userrrr nie w tym wątku akurat. Tutaj masz temat nr 2

no śmierdzi skizofrenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Vini_puh kurcze jak ich jedyne afery to są takie jak OFE, gdzie możesz sobie wejść na konto i sprawdzić, że nikt ci tych pieniędzy nie ukradł, to to musiał złoty rząd być.

Ale to najpierw musiałbyś do pracy pójść, by wiedzieć.
  • Odpowiedz
@aegispolis otoz nie, teraz to nie są Twoje pieniądze. Tusk przeniósł te pieniądze, żeby chociaż trochę załatać dziurę w ZUSie a różnica między jednym a drugim była taka, że pieniądze w OFE miałeś realnie i Twoje dzieci mogły je dziedziczyć a jak to sam Tusk powiedział pieniądze w ZUSie należą do państwa a nie do obywatela
  • Odpowiedz