Wpis z mikrobloga

Skąd ten obrazek wziąłes? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo wygląda jak rubryczka zrobiona w paincie, brak danych z jakiej strony wzięta, nic #!$%@? sama rubryczka XD

Możemy porozmawiać o Twoich danych. A sorry, nie możemy bo ich nie pokazałeś.
W załączniku masz wykres ceny ropy
Nawet ci linka podam skoro ci google nie działa: https://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=ROPA-WTI
24.02.2022: 93 USD
24.11.2022: 77,99 USD
W listopadzie ropa była tańsza niż w
Pobierz
źródło: obraz_2023-03-12_145503280
@Kuklak mówię o aferze w której głównie zamieszani byli politycy po którzy rządzą w Warszawie od lat '90 z krótką przerwą na rządy Kaczyńskiego i Marcinkiewicza (około 2 lat), za to nawet HGW była beneficjentka procederu- jej mąż "odzyskał" kamienice na Noakowskiego przy politechnice Warszawskiej. Co do vatu, nie wiem czy bezpośrednio jakiś polityk z PO osobiście wyłudzał VAT, za to wydaje się to niezwykle dziwne, że przez tyle lat nie uszczelnili
@Villeman: Podkusił mnie twój wpis. Cała kombinacja jest tam.

- Zażarta walka w imię partii nawet pod wpisami sprzed dwóch lat
- Wiara w pustynne bajki i bronienie jp2
- Nieśmieszne memy z centrali partyjnej
- Wszędzie banderowcy xD
- Akademia chłopskiego rozumu
- Fan piwa Tatra i Warka

Ale u niego wąs tam musi siedzieć i koszulka żonobijka, ahhh
@Vini_puh: Obawiam się, że nie masz zielonego pojęcia, o czym piszesz. VAT został uszczelniony głównie dzięki wprowadzeniu JPK. Zobacz sobie, kto to wprowadzał.
Luka VAT istniała za każdych rządów. Nie możesz powiedzieć, że politycy PO wyłudzali VAT. Masz czarno na białym jednak pokazane powiązania polityków PiS z wyłudzeniami np. z NCBiR i jakoś nie wspominasz o tym.
Mąż Gronkiewicz nie odzyskał kamienicy. Doczytaj

Przedwojennymi właścicielami kamienicy były osoby pochodzenia żydowskiego, które
@Kuklak: No i cena baryłki ropy kosztuje ok 77 USD ( ͡° ͜ʖ ͡°) marża orlenu jak już wcześniej wspomniałem wynosi 11 gr/litr, powiedziałem o niemcach zeby wam poszerzyć horyzonty, że drogie paliwo nie jest tylko u nas. W Niemczech litr 95 ki kosztuje 1,77 euro/litr i co oni mają powiedzieć? Nie rozmawiamy kolego o wynagrodzeniach, tylko cenach paliw
No i cena baryłki ropy kosztuje ok 77 USD ( ͡° ͜ʖ ͡°) marża orlenu jak już wcześniej wspomniałem wynosi 11 gr/litr

tak było, nie zmyślam

Nie rozmawiamy kolego o wynagrodzeniach, tylko cenach paliw

Zgadza się, rozmawiajmy tylko o takich danych, które pasują pisowcom. Benzyna tańsza niż w Niemczech, ryż tańszy niż na Księżycu, olej tańszy niż na Saturnie. Niewygodne fakty należy przemilczać. Dla dobra partii

@userrrr:
Pobierz
źródło: FW-6pMwWIAIlhlE
@Kuklak: XD ale inflacja i kryzys gospodarczy nie jest winą PiSuarów, pandemia zrobiła swoje, a wojna na Ukrainie zwiększyła ten kryzys, oraz blokowanie środków przez platforme i niemcy również:
https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/blokowanie-polsce-pieniedzy-z-ue-to-lamanie-wszelkich-zasad

https://www.google.com/amp/s/bogatyregion.pl/pomorskie/trojmiasto/2023/03/06/srodki-z-kpo-polsce-sie-naleza-komisja-europejska-blokuje-przekazanie-srodkow-by-wywrocic-konserwatywny-rzad/
XD ale inflacja i kryzys gospodarczy nie jest winą PiSuarów, pandemia zrobiła swoje, a wojna na Ukrainie zwiększyła ten kryzys,


@userrrr: Proszę, przestań się już kompromitować. W Niemczech, o których tak ochoczo piszesz też była pandemia i też mają wojnę na Ukrainie. Czy tam też jest inflacja ponad 17%? Czy tylko 9%? Po co nam rząd i Morawiecki, skoro on nic nie może? Inflacja - wina wirusa. Wysokie ceny paliw -
@uuugg: Ja trafiłem na jeden artykuł jak były członek PO (ciekawe czy jeszcze żyje) powiedzial, bo nie wiedział, że jest nagrywany, że ich jedynym obecnie celem jest szczucie na PiS i ze program podaja dopiero PO WYBORACH XD czaisz? Po wyborach to będzie po ptokach
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kuklak: Czy w Niemczech jest wojna na Ukrainie? Nie wiedziałem, ze Ukraina leży w Niemczech
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
No jest kryzys ogólnoswiatowy i Niemcy też mają drogie paliwo, UK po brexicie ma jeszcze gorzej od Niemiec i nas i co to tez wina PiSu? XD
Czy w Niemczech jest wojna na Ukrainie? Nie wiedziałem, ze Ukraina leży w Niemczech

wojna na Ukrainie zwiększyła ten kryzys

Czy w Polsce jest wojna na Ukrainie? Nie wiedziałem, ze Ukraina leży w Polsce

No jest kryzys ogólnoswiatowy i Niemcy też mają drogie paliwo, UK po brexicie ma jeszcze gorzej od Niemiec i nas i co to tez wina PiSu? XD

Czuję się jakbym grał w szachy z gołębiem. Co mnie obchodzi
@Kuklak jpk został przegłosowany we wrześniu 2015, czyli 8 lat po tym jak PO zaczęło rządzić, czemu nie wcześniej? mieli większość w parlamencie. Nie wiem, ale się domyślam.

oczywiście, że odzyskali kamienice, z tym że po kilkunastu latach komisja reprywatyzacyjną uznała, że Waltzowie nigdy nie zdobyli legalnie prawa do posiadania co było związane z fałszerstwem o którym pisałeś i musieli zapłacić kare. A ów skazany Kępski był wujkiem Andrzeja Waltza. btw po
jpk został przegłosowany we wrześniu 2015, czyli 8 lat po tym jak PO zaczęło rządzić


@Vini_puh: i 10 lat po tym, jak PiS zaczął rządzić. I 1049 lat po tym, jak zaczął rządzić Mieszko I. Czego to dowodzi? Niczego

A ów skazany Kępski był wujkiem Andrzeja Waltza

Powinniśmy iść za przykładem Korei Północnej i przeprowadzić egzekucje rodzin przestępców do kilka pokoleń. Andrzej Waltz razem z kilkunastoma osobami dostał kawałek kamienicy w
@Kuklak saf-t został wprowadzony poraz pierwszy w 2008 w Portugalii a potem w Luksemburgu, Francji, Austrii. Za czasów pierwszych rządów PiSu mało osób miało choćby stałe łącze w domu.

z tym że rodzina waltzow wiedziała, że nabyła w nielegalny sposób prawa do kamienicy, ale dalej szli w zaparte i wyszło to dopiero przy okazji komisji reprywatyzacyjnej https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/tajemnica-kamienicy-waltzow-odnaleziono-kluczowe-zeznania-sprzed-lat/sxqce5j

plot twist WSA w 2021 uznało decyzję komisji Jakiego za bezprawna, wiadomo do kogo należą
saf-t został wprowadzony poraz pierwszy w 2008 w Portugalii a potem w Luksemburgu, Francji, Austrii. Za czasów pierwszych rządów PiSu mało osób miało choćby stałe łącze w domu.

Czyli PO jako piąty kraj w Europie wprowadził SAF-T i to jest dla Ciebie dowód, że Donald Tusk ukradł miliardy z VAT?
https://en.wikipedia.org/wiki/SAF-T

plot twist WSA w 2021 uznało decyzję komisji Jakiego za bezprawna, wiadomo do kogo należą sądy ( ͡º ͜ʖ
@Kuklak to jest dowód na to, że Tusk przez 8 lat nie zrobił nic, żeby uszczelnić ten system mimo wielomiliardowych strat.

protestów przeciwko reformie sądownictwa (jaka by nie była) nie robili wcale sędziowie w towarzystwie polityków PO.

ty jesteś zwykłym peowskim trolem i choć Ci rzucam dowodami w mordę to i tak będziesz brnął w swoją wizję. Zamiast grać z gołębiem w szachy po prostu odejdę od stołu ( ͡° ͜
to jest dowód na to, że Tusk przez 8 lat nie zrobił nic, żeby uszczelnić ten system mimo wielomiliardowych strat.

xD Tusk sprawił, że Polska jako piąty kraj w Europie wprowadziła to rozwiązanie.

protestów przeciwko reformie sądownictwa (jaka by nie była) nie robili wcale sędziowie w towarzystwie polityków PO.

Reforma sądownictwa? Nie było żadnej reformy. Protesty robiły osoby, które mają odrobinę oleju w głowie. Jak sędzia zgodnie z literą prawa wydaje wyrok
@Kuklak tak tak, za po nie było żadnych afer, Tusk Santo subito ( ͡° ͜ʖ ͡°) następnym razem taguj #bekazpo no i akurat ja się sprzedałem za islandzkie korony bo od dawna nie mieszkam w Polsce. No i pamiętajmy że nie ma dowodu że HGW wiedziała o dzikiej reprywatyzacji ¯_(ツ)_/¯ miłego wieczoru