Wpis z mikrobloga

@Vini_puh serio, sprawdź swoje konto i poczytaj ile tam hajsu wyciekało i dlaczego zostało to zmienione. Wyleczysz się chociaż z tego jednego mitu.

Swoją drogą, jeśli twierdzisz, że PO kradło tak samo, albo gorzej, to ja jednak muszę zauważyć, że potrafili to robić tak, że Polska jednak się rozwijała, a nie wchodziła w recesję z 20% inflacji. Jeśli tak mają okradać, że ja nawet nie zauwaze, to jednak sporą różnica na korzyść
  • Odpowiedz
@aegispolis pracuje poza Polską, więc nie sprawdzę, bo zwyczajnie nie odkładam nic w złodziejskim ZUSie.

Dla mnie złodziej to złodziej, pamiętam rządy PO, pamiętam co się działo z lokatorami w Warszawie, jak okradali ich z własności, często z mieszkań które sami odbudowywali po wojnie a potem po '89 je wykupywali. Pamiętam bestialskie morderstwo dokonanane na Joli Brzeskiej, już samo to mi wystarczy, żeby nie głosować na PO. Pamietam też jak w 2010
  • Odpowiedz
Ale gdzie on #!$%@? cenami na paliwie? Po pierwsze to nie orlen ustala cene za baryłke ropy. Widzialeś po ile szwaby u siebie mają paliwo? A w UK jeszcze gorzej mają po wyjściu z Unii. Marża orlenu za 95 ke to 11 gr/L to dużo wg Ciebie? Baryłka ropy obecnie kosztuje 77 USD

U szwabów paliwo kosztuje 95 ka 1,77 ojro czyli ok 8,29 PLN (kurs euro 4,68)


@userrrr: Czy jesteś
Kuklak - >Ale gdzie on #!$%@? cenami na paliwie? Po pierwsze to nie orlen ustala cene...

źródło: cena-ropy-na-orlenie-vs-cena-barylki-ropy-porownanie-zmiana-ceny-tabelka

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kuklak: A u szwaba paliwo 1,77 euro/litr i co oni mają powiedzieć na drogie paliwo? Tez to wina PiSu?


@userrrr: jeszcze raz, czemu u nas paliwo bez VAT-u kosztowało tyle co z VAT-em u niemców a gdy VAT wrócił to cena paliwa praktycznie się nie zmieniła?

Za trudne pytanie ci zadałem? Bardzo go unikasz.
  • Odpowiedz
Skąd ten obrazek wziąłes? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo wygląda jak rubryczka zrobiona w paincie, brak danych z jakiej strony wzięta, nic #!$%@? sama rubryczka XD

Możemy porozmawiać o Twoich danych. A sorry, nie możemy bo ich nie pokazałeś.
W załączniku masz wykres ceny ropy
Nawet ci linka podam skoro ci google nie działa: https://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=ROPA-WTI
24.02.2022: 93 USD
24.11.2022: 77,99 USD
W listopadzie ropa była tańsza niż w
Kuklak - >Skąd ten obrazek wziąłes? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo wygląda jak rubryczka zrobiona w p...

źródło: obraz_2023-03-12_145503280

Pobierz
  • Odpowiedz
afera reprywatyzacyjną

Mówisz o tej aferze PO, w którą zamieszany był znany warszawski polityk PO, Lech Kaczyński?

wyłudzanie podatku VAT

Jacy politycy PO wyłudzali podatek VAT?
@Vini_puh:
  • Odpowiedz
@Kuklak mówię o aferze w której głównie zamieszani byli politycy po którzy rządzą w Warszawie od lat '90 z krótką przerwą na rządy Kaczyńskiego i Marcinkiewicza (około 2 lat), za to nawet HGW była beneficjentka procederu- jej mąż "odzyskał" kamienice na Noakowskiego przy politechnice Warszawskiej. Co do vatu, nie wiem czy bezpośrednio jakiś polityk z PO osobiście wyłudzał VAT, za to wydaje się to niezwykle dziwne, że przez tyle lat nie uszczelnili
  • Odpowiedz
@Villeman: Podkusił mnie twój wpis. Cała kombinacja jest tam.

- Zażarta walka w imię partii nawet pod wpisami sprzed dwóch lat
- Wiara w pustynne bajki i bronienie jp2
- Nieśmieszne memy z centrali partyjnej
- Wszędzie banderowcy xD
- Akademia chłopskiego rozumu
- Fan piwa Tatra i Warka

Ale u niego wąs tam musi siedzieć i koszulka żonobijka, ahhh
  • Odpowiedz
@Vini_puh: Obawiam się, że nie masz zielonego pojęcia, o czym piszesz. VAT został uszczelniony głównie dzięki wprowadzeniu JPK. Zobacz sobie, kto to wprowadzał.
Luka VAT istniała za każdych rządów. Nie możesz powiedzieć, że politycy PO wyłudzali VAT. Masz czarno na białym jednak pokazane powiązania polityków PiS z wyłudzeniami np. z NCBiR i jakoś nie wspominasz o tym.
Mąż Gronkiewicz nie odzyskał kamienicy. Doczytaj

Przedwojennymi właścicielami kamienicy były osoby pochodzenia żydowskiego, które
  • Odpowiedz
@Kuklak: No i cena baryłki ropy kosztuje ok 77 USD ( ͡° ͜ʖ ͡°) marża orlenu jak już wcześniej wspomniałem wynosi 11 gr/litr, powiedziałem o niemcach zeby wam poszerzyć horyzonty, że drogie paliwo nie jest tylko u nas. W Niemczech litr 95 ki kosztuje 1,77 euro/litr i co oni mają powiedzieć? Nie rozmawiamy kolego o wynagrodzeniach, tylko cenach paliw
  • Odpowiedz
No i cena baryłki ropy kosztuje ok 77 USD ( ͡° ͜ʖ ͡°) marża orlenu jak już wcześniej wspomniałem wynosi 11 gr/litr

tak było, nie zmyślam

Nie rozmawiamy kolego o wynagrodzeniach, tylko cenach paliw

Zgadza się, rozmawiajmy tylko o takich danych, które pasują pisowcom. Benzyna tańsza niż w Niemczech, ryż tańszy niż na Księżycu, olej tańszy niż na Saturnie. Niewygodne fakty należy przemilczać. Dla dobra partii

@userrrr:
Kuklak - >No i cena baryłki ropy kosztuje ok 77 USD ( ͡° ͜ʖ ͡°) marża orlenu jak już ...

źródło: FW-6pMwWIAIlhlE

Pobierz
  • Odpowiedz