Wpis z mikrobloga

@gnomol: @huop_z_blokow: jak kofeina nie daje już pożądanego efektu to polecam odstawić wszystko z nią w składzie na 1÷2 tyg.
Kilka razy już tak robiłem i po takej przerwie znowu czuję że działa kawa, yerba i monsterki
  • Odpowiedz
  • 0
@volion Masz rację, ale ja mam głębszy problem, bo od dziecka odczuwam takie uczucie zmęczenia, niewyspania. W okresie liceum potrzebowałem 10 h snu i mocnej herbaty, aby ono zniknęło na całym dzień. Dziś już nic nie działa. Mocna herbata, kawa na mnie wpływa i odczuwam różnicę, co nie znaczy, że uczucie zmęczenia znika. Natomiast yerba poza ohydnym smakiem nie działa na mnie i nigdy nie działała.
  • Odpowiedz
@gnomol: niestety. Na szczęscie na badania z krwi nie trzeba mieć skierowania a pełny jonogram to koszt max 50 ziko. Od czegoś trzeba zacząć
  • Odpowiedz
@gnomol:

Jonogram to badanie laboratoryjne, po którego wykonaniu pacjent otrzymuje informacje na temat stężenia niezbędnych do życia elektrolitów, takich jak: sód (Na+), potas (K+), chlorki (Cl-), wapń (Ca2+), żelazo (Fe2+), magnez (Ca2+) i fosforany (PO43-)
  • Odpowiedz