Wpis z mikrobloga

@Anonalia: Bo się bali. Sam bym się bał z obawy że to może być jakieś źródło silnego promieniowania.

Ogólnie łatwo mówić po fakcie, że poszłoby się sprawdzić, ale w takich sytuacjach człowiek woli nie zmierzać się z faktem.

Miałem podobną sytuację. Na wiosce u moich dziadków krąży legenda o dziwnych stworku grasującym po opuszczonym zakładzie. Raz tam byłem z dużym wilczurem, i pomiędzy blokami ceglanymi słyszałem kroki jakiegoś zwierzęcia. Nie widziałem
@damianooo8: Dzięki! Tylko Twoja sytuacja jest bardziej legitna, bo zwierzęta mogą być naprawdę niebezpieczne. A na filmiku jest stacjonarny, po prostu ciepły obiekt (albo źródło światła). Chociażby się zbliżyli i to latarkami oświetlili... ^^"
@Anonalia: Faktycznie mogliby się zbliżyć do zasięgu latarek. Jednak całkowite zblizenie się byłoby głupotą. Z tego co mówił, fizycznie tam nie było żadnego obiektu. Jedynie na podczerwieni było widać. Więc była to jakaś nieznana oficjalnie technologia. Co niosło za sobą duże prawdopodobieństwo jakiegoś promieniowania, albo innego zagrożenia.

Później podobno latały po okolicy w pełni uzbrojone helikoptery wojskowe. A jak wyjeżdżali z lasu to na uboczu stał radiowóz.
ale to już jest wyjaśnione, że wygasłe ognisko ze ściętych konarów


@starfished: Interpretacja sceptyków to nie jest "wyjaśniona sprawa", lecz interpretacja.

Czy tak wygląda pogorzelisko po ognisku? Owszem, wygląda to jak miejsce w których była wysoka temperatura, ale nie wygląda to jak pogorzelisko po ognisku. Po ognisku pozostają zwęglone kawałki drewna, a nie czysty piasek.

Była jeszcze teoria że było to skupisko śpiących ptaków.....
Pobierz damianooo8 - >ale to już jest wyjaśnione, że wygasłe ognisko ze ściętych konarów

@st...
źródło: image22
@Anonalia: @damianooo8 też bym nie podszedł. Polecam film poniżej, chłop zrobił wywiad z Garrym Nolan-em (nie mogę znaleźć całości), który twierdzi, że jest świadkiem/biegłym w pozwie zbiorowym przeciwko departamentowi obrony dot. ~ 100 zgonów żołnierzy i pracowników DoD związanych z kontaktem z "obiektami" ( ͡º ͜ʖ͡º)
MinisterBrakuKultury - @Anonalia: @damianooo8 też bym nie podszedł. Polecam film poni...