Wpis z mikrobloga

PDW @Grooveer, tak umiera wolność słowa. Użytkownik który jest nękany przez pewną grupę społeczną i zgłaszany dostał bana mimo, że nie złamał żadnego z punktu regulaminu. Brawo moderacja brawo wykopki.

Zaraz będziecie za nim tęsknić, bo przecież zasada ta samo co z patostreamami najpierw tworzycie sobie wroga żeby potem go zniszczyć i czekać aż wyjdzie i tęsknić. Pisać uuu ciekawe co tam grooveer by na to powiedział. A zaraz będzie wychodził, wyjdzie o północy co nie @Lukardio ? Grooveer Grooveer 3złote lubisz to co? Lubisz też Pato i nie masz życia poza wykopem, smutne musisz mieć życie.

#ukraina #wykop #moderacjacontent #bekazlewactwa #stobanowdlaprawakow
źródło: images(14)
  • 49
@ROCCO1: może co najwyżej mnie pan cmoknąć gdzie światło nie dochodzi. Jeśli to będzie kolejny nieuzasadniony ban to powodzenia w budowaniu portalu który tworzą użytkownicy. Wykop tworzy paru dewi@#tów manipulujących treściami trafiającymi na główną przez discordy i zwoływanie się do takich rzeczy jak banowanie innych. To jest łamanie regulaminu, nikt nie reaguje.
@siekieromotyka: przestań, neuropkom można szerzyć "rosyjską propagandę" no mają plecy. Gdyby Grooveer napisał coś takiego to by dostał bana, i dostał. Więc nie maluj mi tu oczu płaczem bo jesteś śmieszny.

Wyrażanie własnego zdania jednym wolno innym nie. Fajny ten portal niech was wszystkich xd
źródło: IMG_20230309_130847
@Aquamen: Placz o wolnosci słowa, ale usuwaj wpisy które cię krytykują. xD jeden chwast wyrwany, czas na kolejne. Ty i twoi koledzy jesteście rakiem tego serwisu.
jaki punkt regulaminu złamał


@Aquamen: Przykład proszę bardzo: https://wykop.pl/wpis/70653017/gen-milley-powiedzial-ze-ta-wojna-skonczy-sie-przy
Jawna manipulacja samą treścią na wykopie, dodam że wrzucanie twittów prorosyjskich kont które zawierają w sobie również manipulacje to także złamanie regulaminu portalu. Już nie mówiąc o wcześniejszym postowaniu Panasiuka albo Gona
Już nawet jawnie nie ukrywał, że jest trollem\onucą jak chciałeś poprosić go o przedstawienie jakieś argumentu na obronę jakiś tez to nagle temat milkł, nie prostował swoich kłamstwa.
@Aquamen: No to ich zgłaszaj ¯_(ツ)_/¯, rozmawiamy o konkretnym przypadku w regulaminie jest o manipulacji to że jakiś neuropek gdzieś coś wrzuca, mnie interesuje tag #wojna zgłosiłem go za manipulowanie spełniłem swój obowiązek.

To że ktoś nie jest banowany to raczej kierować trzeba do administracji portalu który i tak jest już ściekiem.
@Aquamen: No zero łamania regulaminu, totalnie zero, wcale nie zgłosiłem jego niektórych wpisów i powód zgłoszenia 1:1 pokrywał się z tym co w formularzu było.

Ruski troll albo zwykły troll, nieważne, ważne że go nie ma i sobie dalej możesz szczekać, #!$%@? mnie boli twoja pogwałcona "wolność słowa"
@Aquamen: Jakiekolwiek pisanie o Rosji w innym tonie niż negatywne podpada pod bana. Po prostu nikt rozsądny, żyjący w kulturze zachodniej nie może próbować bronić Rosji ani chociaż niuansować, szukać jakichkolwiek pozytywów po stronie agresora. Po prostu po roku wojny nie można tak się zachowywać. Ban więc jest uzasadniony.