Wpis z mikrobloga

Mam taką zasadę że nie kupuje produktów z wielkopolski albo dolnego Śląska, ogólnie z zachodnich regionów. Oni nas ciągle obrażają, wyzywają, traktują jak gorszych od siebie, nie dawajcie im zarabiać. Majonez kielecki zamiast winiary, ketchup Roleski zamiast Pudliszki itd. Wspierajmy lokalne firmy a nie dawajmy zarabiać ścianie zachodniej #rzeszow #lublin #bialystok #kielce #radom #suwalki #lomza #bialapodlaska #zamosc #przemysl #tarnobrzeg #krosno
  • 18
Weź rozwiń z tym obrażaniem. O co chodzi, jak obrażają?


@IntrovertedDoge: podlasie w memach to przeciez ogolnie jakies sredniowiecze, podkarpacie a wiec rzeszow to nadal taka "bieda i patologia", ogolnie zachod polski przez bliskosc niemiec i lepsza sytuacje historyczna ma sie za ta lepsza czesc polski. Zreszta jest w tym troche racji, myslac o pracy, zarobkach, zaborach itp kazdy wolal by miec obok niemcy a nie kraje post zsrr. Podzial na
@Piottix: Nie. Zesrałem się bo w pociągu usłyszałem od typa z Rawicza że nie będzie z podludźmi w jednym pociągu i powinien być osobny wagon dla zaboru pruskiego. Za porysowany w lubuskim prawidłowo zaparkowany samochód bo rejestracja R. I za dziesiątki podobnych sytuacji. Memy to najmniejszy problem, sam się nieraz z nich śmieję.
@joolekk: Śmieją się typy ze starych poniemieckich kamienic i domów z ludzi którzy mieszkają w nowych budynkach i jeżdżą nowymi samochodami. Niech się śmieją. Wyjaśniam: Na 380 powiatów Rzeszów zajmuje 8 miejsce pod względem średniego wieku samochodów a ponad 25 proc. mieszkań i domów powstało w tym 200 tys mieście w ciągu ostatnich 10 lat. Jak słyszę że typ ze starego poniemieckiego domu uważa się za kogoś lepszego to śmiech mnie
@DrCieplak: chłopie, straszne kompleksy przemawiają z tego co piszesz xD

sam od urodzenia mieszkam w Rzeszowie i nigdy nie chciałem nikomu wypominać poniemieckich domów czy czegokolwiek innego. Żarty z Polski B bywają nawet śmieszne, ale to tylko żarty, nikt poważnie tego nie bierze.
@rmk93 oczywiscie ze tak, natomiast trzeba brac poprawke na to ze historycznie regiony nie byly rowno traktowane a zwlaszcza w glowach starszych pokolen nadal sa roznice. my sobie smieszkujemy ale oszolomow nie brakuje :p