Wpis z mikrobloga

PiSowcy chyba nie zauważyli zależności, że im bardziej cisną z propagandą religigną tym kościół bardziej traci. Przez 8 lat ich rządów kościoły opustoszały prawie jak w Irlandii, ale jak widać to dla nich za mało. Teraz stworzą w Polsce drugi Iran, to powinno ostatecznie zniszczyć kościół katolicki w Polsce i zamienić obojętność większości ludzi wobec tej instytucji chroniącej pedofilów w nienawiść. Brawo, komunistom się to nie udało, ale PiSowi, wszystko na to wskazuje, się uda. Więcej fundamentalizmu religijnego, więcej fanatyzmu, kościół wytrzyma.

#bekazpisu #2137 #polityka
  • 25
  • Odpowiedz
PiSowcy chyba nie zauważyli zależności, że im bardziej cisną z propagandą religigną tym kościół bardziej traci.


@Syn_Tracza: może zauważyli, ale ich to raczej nie interesuje. Ich interesuje przetrwanie przy żłobie w perspektywie najbliższego roku
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: pisowcy na pewno pomagaja, ale wiadomo - czasy mamy inne, dostępność informacji lepsza, globalna wioska i ludzie lepiej wykształceni więc zaczynają krytycznie myslec - żaden z tych czynników KK nie służy.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza teraz już kumasz?

ktoś srogie pieniążki wykłada na wyplenienie naszej starej, niemodnej, obciachowej gównowiary a skorumpowany kościół sam bierze w tym czynny udział XD

petrodolary nie śmierdzą a już w szczególności politykom, to zachodzi z takim rozmachem i tempem że możliwe że jeszcze za naszego życia będziemy mieli więcej meczetów niż kościołów w eu
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: Ja tam widzę, że ludzie przestali gadać o przekrętach fundacji na grube mln, oraz nie mówi się o wypowiedziach posłów na temat niepełnosprawnych, a media mielą JPII 24h. Albo idioci, albo geniusze zła.
  • Odpowiedz
to zachodzi z takim rozmachem i tempem że możliwe że jeszcze za naszego życia będziemy mieli więcej meczetów niż kościołów w eu


@POTEZNA_HAUBICA: czy te meczety sa teraz z nami w pokoju?

Odejscie od KK bedzie mialo skutek taki, ze spora czesc spoleczenstwa sie zlaicyzuje i po prostu bedzie miec #!$%@?, a mniejsza, poszukujaca alternatyw frakcja bedzie szukac zamiennika. Zamiennikiem moze byc cokolwiek od bycia agnostykiem po buddyzm (btw podobno rosnie
  • Odpowiedz
@Cohonez tak z pewnością ludzie nagle po dziesiątkach tysięcy lat wierzenia w różne cuda, tak po prostu w dwa pokolenia się zlaicyzują i agresywna ekspansja islamu będzie sobie tak spokojnie wygasała xD
  • Odpowiedz
@ChrobryLubiBobry mam na myśli wymieranie europejczyków, model rodziny 2+1, kult #!$%@? po to żeby coś osiągnąć, piąć się w jakiejś śmiesznej hierarchii.

Problemy naszej cywilizacji, ale nie afrykańskiej/bliskowschodniej gdzie chodzi o to żeby się nie narobić, na lewo zarobić i naruchać potomstwa (z myślą o zabezpieczeniu emerytalnym).

Coś na wzór naszych cyganów, Gruzinów.

nikt ich nigdy nie widział w pracy na etacie, działalności oficjalnie nie prowadzą a na całkiem fajnym poziomie żyją
  • Odpowiedz
ktoś


Z pewnością chodzi o Reptalian

tak z pewnością ludzie nagle po dziesiątkach tysięcy lat wierzenia w różne cuda, tak po prostu w dwa pokolenia się zlaicyzują


yes.

mam na myśli wymieranie europejczyków, model rodziny 2+1, kult #!$%@? po to żeby coś osiągnąć, piąć się w jakiejś śmiesznej hierarchii.


@POTEZNA_HAUBICA: nie kłam nie kłam. Chodziło ci o konwersję Europejczyków na islam.
  • Odpowiedz
@Tymajster @Tymajster skasowało mi tekst, fuck.

nie chce mi się drugi raz pisać, w każdym razie wraz ze spadkiem populacji europejczyków będą oni coraz bardziej szykanowani, więc dla świętego spokoju będą wiarę przyjmować.

do tego już teraz praktycznie w całej Europie mają oni swoje partie polityczne, na razie są to grzeczne owieczki dbające o interes mniejszości i z poszanowaniem lokalnej społeczności ʕʔ

ale siła rzeczy nadejdzie moment jak
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: myślę, że nie podobnie. Uważam, że pisowcy, szczególnie ci na szczytach władzy, cynicznie wykorzystują Kościół. Myślę, że większość katolików jednak nie jest taka - mniej lub bardziej starają się żyć zgodnie ze swoją wiarą.
  • Odpowiedz
jeszcze za naszego życia będziemy mieli więcej meczetów niż kościołów w eu


@POTEZNA_HAUBICA: Masz rację mirku. Wystarczy spojrzeć na Islamską Republikę Czech czy Kalifat Irlandzki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Meczetów w Polsce jest 22. Nie mam nic przeciwko żeby kościołów było mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz