Wpis z mikrobloga

Kiedyś na plemionach jak przeprowadzałem akcję na kilkaset osób, to dzwoniłem do ludzi którzy nie wysłali ataków. Dodzwoniłem się do gościa i telefon odebrała starsza kobieta (no po prostu babuszka), która nie wiedziała o co chodzi i nie potrafiłem jej wytłumaczyć kim jestem i po co dzwonię xD. Powiedziała, że mąż trafił do szpitala bo zabrała go karetka. 
()
Okazało się, że to był dziadzio lvl 73 i z nudów na emeryturze klikał sobie w gierkę przeglądarkową i jak sobie przypomnę, że pisałem do niego i dawałem mu polecenia, żeby wstawał w środku nocy i wysłał wsparcie albo jakiś atak (i sumiennie robił to co miał zrobić) to jest mi głupio, że tak biednego dziadzia męczyłem
eh, ciekawe czy jesio żyje i ma się jednak dobrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gownowpis #feels #przemysleniazdupy
  • 8
@przemax: nie pamiętam nicku ale chyba jeszcze mam tabelkę z excelem z kontaktami do setek (jak nie ponad tysiąca) graczy, którzy przywinęli się przez moje plemię (albo sojusznicze). Kiedyś myślałem, aby wylosować randomowy numer, żeby zadzwonić i sobie pogadać xD
Miałem w plemieniu różnych emerytów i większość raczej słabo grała ale bardzo się starali i wytrwale próbowali na każdym kolejnym świecie xD Zawsze gniłem jak do mnie do gówniaka lvl 17
@Bitszkopt: ale mnie nostalgia wzięła.... zaczynałem od początku istnienia polskiego serwera, od 1 świata, gdzie z Juliuszem_Gajusem dzieliliśmy i rządziliśmy :) ależ to była frajda
@smyczy ogame to chyba najbardziej #!$%@? gra pod tym względem - cały rytm życia ustawiony pod wędrówki flot szczególnie, że kiedyś dostęp do internetu w urządzeniach mobilnych nie był tak powszechny, więc #!$%@?ło się ze szkoły (uczelni albo roboty jak ktoś był już starym rumplem kiedy w to grał) żeby zdążyć na czas odebrać FS. I te wszystkie, krzywe akcje żeby kogoś zdupić o 3:47 nad ranem jak akurat wszyscy normalni ludzie