Wpis z mikrobloga

@Rosalinea: Tragedia. Dramat. Niech ten #!$%@? już jedzie do domu. Podejrzewam, że on w ogóle nie miał żadnej dziewczyny na dłużej. Nie umie z nimi rozmawiać, nie słucha, udaje wielkiego alwaro. Pierdzieli takie głupoty, tak jak przy tym śniadaniu jeszcze... że wbrew pozorom to on wielu kobiet nie miał, pffffffff. Kinga widać nie umie typa sprowadzić do parteru, słucha tych kocopołów, zamiast od razu odejść. nie pozwalać na takie traktowanie. Co
@Rosalinea: Poważnie - ja nie mogę wyjść z podziwu że Kinga zachowuje spokój przy tym świrze - dziewczyna bardzo jasno wyraża swoje myśli, mówi czego chce lub oczekuje, a on niczego nie rozumie. Marcin to albo d*bil albo osoba z przerośniętym ego.
Fajnie że chociaż przerwała jego monolog mówiąc "to zmień sobie parę".
To co przeraża najbardziej - jest dzień, zatem on taki jest na trzeźwo.
@MajaF1: dla mnie też brzmi jakby dziabnął! Nie dość, że z tym rozbitym nosem wygląda jak patus spod bloku to jeszcze zachowuje się i wypowiada jak patus. Wiadomo, łatwo kogoś oceniać po kilku scenach, ale im dłużej się go ogląda tym bardziej się pogrąża i utwierdza mnie w takim przekonaniu.
@Null84: sugerując się jej IG laska ma świadomość jak może być przedstawiana w social mediach - gdyby odstawiła trepa to by był gigantyczny hejt jak na Magdę która nie chciała już Ventyla - i tak patrząc na jej story - Kinga zderza się z wielkim hejtem bo nie jest miła dla tak "świetnego" partnera. Niesprawiedliwie bardzo ostro jej się obrywa bo zarzucają jej że dlatego jest "starą panną" bo nie potrafi
@kipman1: wydaje mi się, że sporo osób byłoby za Kingą. Zobaczcie, ile tu nas jest. Mam nadzieję, że Marcin odpadnie za tydzień. Chociaż patrząc na zajawkę i miłą rozmówkę Marcina z Oliwią...
@MajaF1: też tak uważam, chociaż kij ma dwa końce - z jednej strony trudno lubić Marcina za to jakim jest człowiekiem, ale daje jeszcze jakieś emocje w tym programie. Właściwie oglądam ten program z ciekawości... żeby zobaczyć jak Kinga daje mu kopa w tyłek :)