Wpis z mikrobloga

Sufit wam się na głowę s...padł? Pis prorosyjski


@gawronfly: Dzialaja jak magik skupiasz się na jednej ręce a druga robi swoje. Pis jest najbardziej prorosyjską partia jaka jest w Polsce. A ro, ze pomaga Ukrainie to nie z powodu bycia antybrosyjska partia a z tego powodu, ze pisowcy na Podkarpaciu chodzili nie do odpowiedniego burdelu. Pinokio prawie krzyczał na posiedzeniach uni aby nie kupować ropy z Rosji a saminjeszcze w lutym
@Gozd: A pokaż mi chociaż jeden kraj który zerwał kontrakt naftowy? A czy styki ci się przepalą jak się dowiesz że rosja Jeszcze niedawno płaciła Ukrainie za tranzyt ropy i gazu przez południowe nitki?
Jeszcze niedawno płaciła Ukrainie za tranzyt ropy i gazu przez południowe nitki?


@gawronfly: to w ogóle bawi. Ukry dostawały jakiś śmieszny hajs aby Rosja mogla zarabiać miliardy i mieć za co kupować bron aby zabijać ukrow. To w ogóle mi się podoba jak zelenski zbawca narodu pomagał zarabiać krajowi ktory ich napadł.
Sam przyznałeś mi racje ale chyba do tego jeszcze nie doszedłeś.
Pis ma w dupie kary za turów i
Obawiam się że rozumujesz w dziecinny sposób. Wcale nie chodzi o jakieś drobne za tranzyt, jeżeli nagle odciął by dostawy ropy i gazu bez zapewnienia innego źródła zabrakło by ci bułki do bigosu. Nie da się z dnia na dzień wprowadzić sankcji które bardziej zaszkodzą przeciwnikowi niż tobie.
@Gozd:
@gawronfly: roknim zajęło wprowadzanie sankcinonktore walczył morawiecki. A nie czekaj tto ruscy wstrzymali przepływ ropy rurociagiem przyjaźni i odcięli orlen od ich ropy. Aby dobrze zarobicnpis odcial choć zapłacone dostawy wegla i jakoś im to nie przeszkadzało, a jeszcze na koniec okazało się, że gornictwo ma zyski. Dziwne te przypadki.
Rakiety spadają na naszym terytorium. wojna za granicą. W jasionce masz kilkanaście tysięcy amerykanów, obyło się bez kryzysu humanitarnego. A ty wyciągasz jakieś wysrywy.