Wpis z mikrobloga

Oho, znowu daliście się ograć i wciągnąć w wojenkę polsko-polską która zarówno PISowi jak i PO spadła jak z nieba. Kiedy wy będziecie zajęci szczekaniem na siebie przepchną wspólnie kolejne pomysły kliki klausa schwaba albo przegłosują kolejny pakiet "pomocy" dla ukrainy wciągający nas jeszcze bardziej w nie naszą wojnę.
Szkoda mi chłopaka który nie żyje ale obecne zamieszania na pewno nie pomaga rodzinie a podgrzewają je politycy ze wszystkich stron. Dla mnie PIS i PO to takie samo bagno. No cóż, Strategia dziel i rządź stara jak świat sprawdza się najlepiej a lemingi dalej się na to łapią. A wszystko to jest teatrzyk dla gojów - tak naprawdę nie wiemy co się dzieje za kulisami i komu jest na rękę ten konflikt.

#bekazpisiu #ukraina #bekazpodludzi #bekazlewactwa #konfederacja #polityka
Pobierz Viado - Oho, znowu daliście się ograć i wciągnąć w wojenkę polsko-polską która zarówn...
źródło: z29541323IER,Oskar-Szafranowicz-odczytal-oswiadczenie-ws--fali-
  • 24
@Viado: kolejny freethinker. Ludzie powinni być jak Najwyższy Oświecony Trybunał Wiedzy, by nie dawać się porwać emocjom gdy ktoś jawnie bruka godność człowieka. Powinni mięc precyzyjne cele, obradować nad rozwojem Polski wśród dymu papierosów, potu i opinii ekspertów. Tacy powinni być Polacy. Tu nie ma czasu na ludzkie emocje, na próbę ratowania elementarnej przyzwoitości. Ciężka praca dla kraju, to jedyny kierunek. Klapki na oczy, rozwój wymaga ofiar. Ten chłopak wyhuśtał się
kolejny freethinker. Ludzie powinni być jak Najwyższy Oświecony Trybunał Wiedzy, by nie dawać się porwać emocjom gdy ktoś jawnie bruka godność człowieka. Powinni mięc precyzyjne cele, obradować nad rozwojem Polski wśród dymu papierosów, potu i opinii ekspertów. Tacy powinni być Polacy. Tu nie ma czasu na ludzkie emocje, na próbę ratowania elementarnej przyzwoitości. Ciężka praca dla kraju, to jedyny kierunek. Klapki na oczy, rozwój wymaga ofiar. Ten chłopak wyhuśtał się dla zmyłki,
Pobierz Kryspin013 - > kolejny freethinker. Ludzie powinni być jak Najwyższy Oświecony Trybun...
źródło: to68KC6
@Xodet: jak ja uwielbiam takie #!$%@? typowych lemingow. dostan wypunktowane ze #!$%@?ą was te partie na zmiane jak nie super #!$%@? peło ze zrywem mlodziezowym w swoich latach (z ktorych #!$%@? wyslzo a tusk #!$%@? do unii jak ostatni pies) to pozniej pis na gownosocial (ktory po teraz chce przebic) no to #!$%@? o jakis #!$%@? "freethinkerach". to kim to ciebie czyni, no-thinkerem totalnym

cytujac 'ty to glowe masz chyba po
@hekktik: to może na ciebie mam głosować, lamerze? Gdzie twoja partia, która realnie planuje uzdrowić Polskę? Pamiętaj, że metoda D'Hondta liczenia głosów r*cha w d*pe ciebie i twoją niszową partię. Żyjemy w kraju biedy, biedy umysłowej i biedy politycznej. Nie mamy fajnych partii, które mogą coś zmienić, ale za to mamy PIS i kraj debili, gdzie muszę głosować przeciw, a nie na partię. Za dużo ludzi przyssało się do socjalnego cyca
@Xodet: ja nie prowadze zadnej #!$%@? partii wiec o czym ty do mnie piszesz ten kosmiczny wysryw pajacu? obsrales sie na slepo, no-thinkerze. i te komiczne liczby mnogie, typowe u odklejencow. idz na spacer, odstaw internet.
@hekktik: pewnie, że trafiłeś! Jak zawsze przecież :) Jesteś na końcu mojego poprzedniego wpisu. Podbiłeś sobie ego i będziesz chodził jak paw do wieczora :)
@hekktik: prawa własności do wpisów na wykopie. To twoje leki leżą rozsypane na stole, nie moje.

poszedł edit, trudno ;)

Oczywiście, że trafiłeś. Po takiej wygranej nawet ze dwa dni będziesz z siebie dumny
@Xodet: > prawa własności do wpisów na wykopie.

i ty cos mowisz o lekach. idz juz nudziarzu no-thinkerze, naklep jakies tam posty typu "wy wy, pis pis" itd.
@hekktik: Nic do nich nie mam,, ale też nic nie odkrywają. A ty się spoufalasz typie

To, że człowiek potrafi napisać więcej niż 5 zdań nie kwalifikuje go do leczenia. A to, że stresuje cie tekst i nie wiesz jak zareagować to niczyja wina. Neuron aktywowany -> wysryw
@Xodet: "spoufalasz " xddddddddd dawno nie widzialem takiego odklejenca, specyficzny okaz, widac nawet po stylu pisania.

-że pożar w burdelu potrafi namieszać, że od tego upadają rządy.
-Domagacie się ogłady i opanowania xD

no mistrz
@hekktik: figura retoryczna "misiu" mnie brzydzi, więc nic nie zmieniłeś, tylko piszę o spoufalaniu, bo to brzmi ślisko. jest taki typ ludzi, którzy tak piszą i to jest nieprzyjemne, w sensie, są tak przyjemni jak lepki stół