Wpis z mikrobloga

@BeatboxRocker: czyli co teraz strasznym lewactwem jest to że czasem zjem w Macu, popije to cola, a wieczorem obejrzę Thora... Rozumiem że Ty nigdy nie jesz fastfooda, kinem się brzydzisz i filmów nie oglądasz? Nie boisz się tylko że wykop to trochę taki Twitter? Może okazać się że pisanie tu to też lewactwo...
  • Odpowiedz
@BeatboxRocker: To pokaż mi tych lewicowców, którzy jak zobaczyli tęczę na logu korporacji, to nagle stwierdzili, ze kapitalizm w sumie spoko xD

Ale oświecę cię: korporacje to robią, bo to już w tych społeczeństwach jest normą i/lub odwraca uwagę od dobierania się do dupy korporacjom. Tyle że raczej mało kto na lewicy to kupuje.

Powaznie, myślałaeś że co, lewica to jest taka sama, jak konserwatyści, że możesz im cokolwiek powiedzieć, co
  • Odpowiedz
  • 13
Możesz mi odpowiedzieć używając bardziej konserwatywnej mwtody - to jest pisząc? Bo kolejne obrazki w tym przypadku są retundantne.


@Captcha--:

czyli co teraz strasznym lewactwem jest to że czasem zjem w Macu, popije to cola, a wieczorem obejrzę Thora...


@Captcha--:

mógłbym ale wolę memy XD
BeatboxRocker - >Możesz mi odpowiedzieć używając bardziej konserwatywnej mwtody - to ...

źródło: Religions

Pobierz
  • Odpowiedz
Możesz mi odpowiedzieć używając bardziej konserwatywnej mwtody - to jest pisząc?


@Captcha--: Zbyt dużo oczekujesz. On tylko potrafi udostępniać memy, co dostaje w przykazie, to dopiero junior. Jeszcze gdyby to śmieszne było, ale póki co kończy się na narysowaniu oponenta, jako jakiejś brzydkiej postaci i haha patrz, śmieszne, lewak bad.
  • Odpowiedz
@BeatboxRocker: Jest to trochę taki stereotypowy zestaw dziwnych zwyczajów tych ludzi. Tzn. kluczem do zrozumienia tych zwyczajów jest usiłowanie przez tych ludzi wyróżnienia się jako jednostki należące do kręgów elitarnych - naśladowanie jakże niedostępnych wzorców zachowań społeczeństwa amerykańskiego, ich "lifestyle" i bycie "cool" niczym niegdysiejsze reklamy doktora Frugo (zakręcone na maksa). Światopogląd mają w dużej mierze ukształtowany przez przemysł filmowo - rozrywkowy.
  • Odpowiedz