Wpis z mikrobloga

Witaju Was Mirasy, a w szczególności Mirabelki. Wszystkiego naj naj drogie!

Poznajcie Loszę z 24 Samodzielnej Brygady Zmechanizowanej, który broni pozycji na południe od Konstantinówki.

Zrobiłem mu zdjęcie na tle kuchni polowej na tzw."zerówce", zaledwie 800m od orków. Generalnie żyją w okopach i jamach, ale mają kuchnie na zewnątrz, nawet kibel, jak kiedyś 20 lat temu u mojej babci. Otwór zrobiony w sklejce i jop wszystko leci do dziury.

Loszy córka znajduje się w Polsce, więc wypatrujcie ją gdzieś koło Krakowa))

Pdr z Donbsu,
Wasz,
Seb.

#wojna #ukraina #ukrainanafroncie #polaknafroncie #makecoffeenotwar #donbas
anastazja999 - Witaju Was Mirasy, a w szczególności Mirabelki. Wszystkiego naj naj dr...

źródło: 10

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 10
@Kagernak: wolę nazwę Konstatniówka (też jest poprawna, to samo jak Łsyczańsk - Lisiczańsk). Dokładnie chłopaki są w tych rejonach, jednak nie lubię określać gdzie dokładnie, zostawiam to na późniejsze publikację, gdy już ich tam nie będzie. Bezpieczeństwo innych pierwszy punkt w mojej robocie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Aguirre_gniew_brzozy: Niestety zawiodę Cię, jestem zwykłym szarym Mirkiem, który realizuje swoją pasję i zwyczajnie robię coś co wierzę. Jetem do bólu zwyczajny. Jeśli pytasz mnie osobiście, to tak, obrałem tę drogę już dawno temu i jestem profesjonalistą. Zajmuję się zawodowo między innymi filmem dokumentalnym w strefie wojennej. Ale nie jest to nadzwyczajnie, każdy może to robić, ty też, jak chcesz i masz ochotę. Pozdrawiam mocno)))
  • Odpowiedz
  • 1
@anastazja999 pozdrawiam kolegę! jechaliśmy kiedyś razem do Holandii ( ͡º ͜ʖ͡º) świetny z Ciebie człowiek, miło Cię wspominam. Pozdro i rób to co robisz, bo wychodzi Ci to wspaniale ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz