Wpis z mikrobloga

@jaca_power: zestaw na licencji - obstawiam że LEGO musi odpalić ~30% za markę Jurassic Park.
Do tego zestaw dostępny przez krótki czas, unikatowe figurki lub klocek i cena jedzie w górę...
  • Odpowiedz
@jaca_power: Wszystkie 4+ mają #!$%@? ceny przez ten mityczny koszt produkcji większych elementów. W ogóle nazwanie tego rzutu jurassic jako 30th anniversary to #!$%@? jakieś nieporozumienie bo to ewidentnie zestawy kierowane do dzieci więc nie ma to dla nich znaczenia że nawiązują do filmów których i tak nie oglądali. Design opakowania też jak bazarowej #!$%@?, gorzej pod tym względem to już chyba tylko tegoroczne minecrafty wyglądają.
  • Odpowiedz
Design opakowania też jak bazarowej #!$%@?, gorzej pod tym względem to już chyba tylko tegoroczne minecrafty wyglądają.


@Dizel_AHTUNG: dam Ci radę: nie musisz tego kupować
  • Odpowiedz
@Anakee: Powinni zakazać wypowiadania się na tagach o których się nie ma pojęcia bo przyjdzie taki nowokolega jeden z drugim bez wyobraźni i rozumu człowieka i zawracają gitare tagowiczom swoimi bezwartościowymi wpisami. To produkty można oceniać jedynie pozytywnie czy może jest jakiś punkt regulaminu na wykopie który tego zakazuje? W każdym bądź razie dzieki za radę bo myślałem że muszę kupić, aha no i przy okazji jak ci sie nie podoba
  • Odpowiedz
W ogóle nazwanie tego rzutu jurassic jako 30th anniversary to #!$%@? jakieś nieporozumienie bo to ewidentnie zestawy kierowane do dzieci więc nie ma to dla nich znaczenia że nawiązują do filmów których i tak nie oglądali


@Dizel_AHTUNG: ale ma dla ojca który kupi taki dla bombla, a przy okazji dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Powinni zakazać wypowiadania się na tagach o których się nie ma pojęcia bo przyjdzie taki nowokolega jeden z drugim bez wyobraźni i rozumu człowieka i zawracają gitare tagowiczom swoimi bezwartościowymi wpisami. To produkty można oceniać jedynie pozytywnie czy może jest jakiś punkt regulaminu na wykopie który tego zakazuje? W każdym bądź razie dzieki za radę bo myślałem że muszę kupić, aha no i przy okazji jak ci sie nie podoba mój komentarz
  • Odpowiedz