Wpis z mikrobloga

90 % streamerek ukrywa przed widzami fakt, że ma kogoś lub z kimś się spotyka (czasem nawet mieszkając z typem w jednym domu xd) po to by spermiarze słali im dziesiątki tysięcy dolarów i poświęcali większą część dnia na moderacje ich kanału na twitch za free. O ile nie rozumiem spermiarstwa klasycznego o tyle to co dzieje się na twitchu po prostu rozwala mi mózg i nie jestem w stanie tego pojąć. Spermiarze sami podnoszą lasce status społeczny i jej ekonomiczną pozycje wywalając jej ego w kosmos a potem liczą, że ta się z nimi umówi. XDDDDDDDDDDDDDDD Ten świat jest chory. 100 lat temu rodzice modlili się o syna który pomógłby im przy pracy w polu, a córka byla na tyle bezużyteczna, że za zabranie jej mordy do karmienia jej starzy dawali ci jeszcze posag w zamian, a teraz k0bieta wystarczy, że istnieje i spermiarze jej do kieszeni napchają miliony. Chory świat.

#przegryw #blackpill #twitch
huopzblokow - 90 % streamerek ukrywa przed widzami fakt, że ma kogoś lub z kimś się s...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 28
@huop_z_blokow: to jest jakiś dramat, niedługo za spojrzenie na księżniczke będą płacić. Jeszcze jestem w stanie ogarnąć że jakiś spermiarz płaci za onlyfans żeby mu laska pokazała cyce czy cipe, no dostaje coś w zamian, #!$%@? że można mieć za darmo. Ale na #!$%@? oni płacą tym rurom z twitcha? Już sam fakt płacenia typowi/typiarze za patrzenie jak gra w grę to #!$%@? ciężkie, ale jak widzę to sporo tych streamerek
Ten świat jest chory. 100 lat temu rodzice modlili się o syna który pomógłby im przy pracy w polu, a córka byla na tyle bezużyteczna, że za zabranie jej mordy do karmienia jej starzy dawali ci jeszcze posag w zamian, a teraz k0bieta wystarczy, że istnieje i spermiarze jej do kieszeni napchają miliony.


@huop_z_blokow: Świetny fragment ukazujący obecne i dawne realia a kobiety nadal będą narzekać, że one mają tak źle
@huop_z_blokow jak dotrzeć do takich streamów? wchodzę na twitcha i widzę dosłownie jeden stream ze skąpo ubraną laska a reszta to z gier. po tym co piszesz powinno ich być dużo. nie umiem szukać czy trzeba się zalogować i coś ustawić?