Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie, czy ładne dziewczyny zdają sobie z tego sprawę, że wrzucając swoje zdjęcia na instagrama czy filmy na tik toku, gdzie wypinają dupe tudzież pokazują duży dekolt przyczyniają się do tego, że wielu mężczyzn widząc to, weźmie #!$%@? do ręki i pod to zwalą go? A może one tego właśnie chcą hmm. Bo nikt mi nie wmówi, że duży dekolt na każdym tik toku u tej samej laski to przypadek, dobry Boże ileż to już spermy przelano w ten sposób
#rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #przemyslenia #przemysleniazdupy #seks
Felixu - Ciekawi mnie, czy ładne dziewczyny zdają sobie z tego sprawę, że wrzucając s...

źródło: 1200px-Jardín_Musée_Rodin_Pensador_01

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Felixu: Bo jesteś brzydki. Jakbyś był ładny to by im się podobało.
Zasada numer 1 blackpilla: wszystko co dzieje się w twoim życiu zależy od 3 czynników: wyglądu, wyglądu i wyglądu.
  • Odpowiedz
@Felixu: im to schlebia, ale tylko jak zrobi to chad. Możliwe, że nawet same o tym fantazjują, że atrakcyjny mężczyzna, podkreślam ATRAKCYJNY robi sobie dobrze do ich zdjęć/filmików
  • Odpowiedz
@Felixu: One chcą być seksowne i wyzywające tylko nie dla takich jak Ty czy ja. Odwieczny problem kobiet jest taki, że dla atrakcyjnych facetów chcą być seksowne a dla brzydkich niewidoczne ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz