Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Słaby blef. Nie ma więcej podobnych nagrań. Jak ruscy mają jeden dobry filmik na tydzień tak ukraińcy mają ze dwa dziennie


@wot7557: Od pierwszego dnia wojny Ukraina ma kilkukrotnie więcej filmów. Po roku wojny nadal to Ukraina ma do odbicia sporo terytorium. Państwo Islamskie też super filmy kręciło. Można powiedzieć że wprowadzili nową jakość w tego typu nagraniach. Osiągnęli dzięki temu sukces ? xD
Od pierwszego dnia wojny Ukraina ma kilkukrotnie więcej filmów


@Koniasz: No i co to ma wspólnego z tym co ja napisałem? Dałeś wywód polityczny na to że ja stwierdziłem że Ukraina ma więcej dobrych filmików. Ponawiam. Słaby blef i nic więcej nie wrzucisz bo nic więcej nie ma.

A filmiki ISIS były nową jakością bo były reżyserowane. Ukraina nie robi takich filmów. Ukraińskie to często gopro albo nagrania z dronów. Jak
I czemu to zgłosiłeś xD Że napisałem prawdę, że dla Ciebie i dla reszty liczy się która strona ma więcej filmików?


@pkkk: Ja nic nie zgłaszałem i to nie mój wątek. Nawet nie zdążyłem przeczytać twojego komentarza. A odpowiadając - tak. Liczy się dla mnie która strona ma więcej filmów pokazujących jakość ich sił zbrojnych. Niestety ale jest to jedno z niewielu źródeł 'informacji' do jakich mam dostęp. Drugim są wpisy
Słaby blef i nic więcej nie wrzucisz bo nic więcej nie ma.


@wot7557: xD. Wejdź sobie czasem na rosyjskie telegramy to zobaczysz że tego typu nagrań jest trochę więcej ale nie zamierzam się kopać z koniem. Ja wrzucam wyłącznie filmiki za które nie dostane bana. Gdzie indziej możesz zobaczyć masę ciał Ukraińskich żołnierzy.
Wejdź sobie czasem na rosyjskie telegramy to zobaczysz że tego typu nagrań jest trochę więcej


@Koniasz: Na Telegramie nie chcę zakładać konta bo jakoś mnie ten portal odrzuca i jest dla mnie nieczytelny. Przeglądam filmiki z portalu gdzie można wrzucać gore i gdzie praktycznie wrzuca się tylko ruskie filmiki okraszone faszystowskimi ruskimi komentarzami i jest tam posucha.
Na Telegramie nie chcę zakładać konta bo jakoś mnie ten portal odrzuca i jest dla mnie nieczytelny


@wot7557: Mnie też ale nie ma lepszego źródła nagrań z tej wojny. Telegram jest bardzo popularny w Rosji i na Ukrainie. A dodatkowo nie ma na nim narzuconej odgórnie cenzury.
@Koniasz

Amerykanie z Afganistanu spiedrolili, więc chyba osiągnęli.

@Koniasz

>Słaby blef. Nie ma więcej podobnych nagrań. Jak ruscy mają jeden dobry filmik na tydzień tak ukraińcy mają ze dwa dziennie


@wot7557: Od pierwszego dnia wojny Ukraina ma kilkukrotnie więcej filmów. Po roku wojny nadal to Ukraina ma do odbicia sporo terytorium. Państwo Islamskie też super filmy kręciło. Można powiedzieć że wprowadzili nową jakość w tego typu nagraniach. Osiągnęli dzięki temu sukces