Wpis z mikrobloga

#truelove
Wymiękam słuchając tych gadek o potomstwie z dziewczynami, które ledwo co odebrały swój pierwszy dowód osobisty.
Te gadki są rodem ze stacji inseminacji. Faceci zachowują się jak dawcy spermy
i traktują dziewczyny jak stado rozpłodowe
WTF( _)

**ujowo ich wiekiem dobrali
  • 10
  • Odpowiedz
@Rosalinea: na dodatek są takimi melepetami, nie umieją się porządnie wysłowić. Nie widać tam żadnej iskry, nic. Mateusz się pyta Kamila, co on ma robić, bo przecież już "jest" i to powinno wystarczyć! Koszmar po prostu.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Jak jestes nowoczesną kobietą i nie chcesz mieć dzieci to twoja sprawa, ale nie musisz sie denerwować i oczerniać ludzi, którzy chcą je mieć. Nie raz tak miałem, że mi dziewczyna powiedziała na pierwszej randce, że ona nie ma ochoty być matką na co odpowiadałem, że ja nie wyobrażam sobie nie mieć dzieci i że sie nie dogadamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@FCSTULEJ: nie wiem w jakiej kwestii szukasz definicji u mnie.?! Ja jestem matką, zostałam nią świadomie w wieku blisko 30 lat. Jestem szczęśliwa i spełniona…. Ale gdyby ktokolwiek zapytał mnie w trakcie matury czy pierwszych lat studiów o macierzyństwo, to uwierz mi wysłałabym typów w podróż na księżyc w poszukiwaniu racjonalnych poglądów życiowych..ot co! Ale ty masz prawo oczywiście myśleć inaczej…. Szanuje!!
  • Odpowiedz