Wpis z mikrobloga

@ZenobiuszFurman: No nie wiem czy teraz przy Seedorfie będzie chciał odejść.

@Ragnarokk; byłeś ciekaw kogo bym widział zamiast Żiru, no to odpowiadam: niezrównoważonego psychicznie Balotelliego, reszta poza Martinezem jest nieosiągalna, a robienie z Draxlera napastnika jest wręcz idiotyczne.

Arsene, Balotelli's fan since 2006.
@Pustulka: Ryzyko spore. Pilkarsko inna liga, ale to wariat i czlowiek, na ktorym nie ma sie prawa opierac druzyny. Ostatnio sie chyba nieco uspokoil, ale jak dla mnie az tak zdesperowani nie jestesmy.
@Ragnarokk: Jesteśmy. Człowiek o dwie klasy lepszy od Żiru, z potencjałem na top3 lub nawet najlepszego napastnika świata. Przeszedł na buddyzm, nie pije alkoholu może, zaręczył się, może coś w nim zmieniło? Poza tym Wenger zawsze miał jakiegoś rozrabiakę/buntownika w składzie np. Vieira, Lehmann, Campbell, Van Persie, Adams, Merson itd., teraz ma wyjątkowo spokojną drużynę. Najwyżej pozabijają się z Flaminim na treningu.
@Pustulka:

W obecnym sezonie Żiru 10/22, Mario 13/21 (sprawdziłęm na espn fc). Przy czym Mario strzela chyba częściej karne. I ma mniej asyst. I ma chyba więcej strzałów. Potencjał ma na więcej, dużo więcej, ale to samo się mówi od pięciu lat.

Jak dla mnie jest to ryzyko. Ale jak to z ryzykiem bywa - można wiele wygrać.