Wpis z mikrobloga

Rozbraja mnie jak przeciwnicy Olgierda wyśmiewają go z powodu kariery piłkarskiej. ja grałem jeszcze gorzej niż Olo, bo w A i B klasie (ostatnia i przedostatnia liga w Polsce). Z kolei Latexów i ich fanów wybierano na wuefie zawsze jako ostatnich do drużyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kononowicz #patostreamy
  • 27
  • Odpowiedz
  • 24
Na tle osiągnięć Sradka, czyli opieka nad dwoma znanymi menelami czy Zielonego, czyli wielki Don Kichot Podlasia w sprawach ekologii i wielki jajeczny baron, to gra w okręgówce wydaje się być nominacją do Nagrody Nobla
  • Odpowiedz
Z kolei Latexów i ich fanów wybierano na wuefie zawsze jako ostatnich do drużyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pomorski_Wilk: prędzej napier*alali ich piłkami lekarskimi po tych pustych czerepach aż huk szedł po sali gimnastycznej.
  • Odpowiedz
@Pomorski_Wilk: Tak i śmieją się że on jeszcze prawa jazdy nie ma mimo 30 kilku lat, baby i dziecka gdzie Olegirdanowcy tłumaczą to tym że Greta mówi że samochody spalinowe są passe i bycie prawdziwym Giga Chadem to podróżowanie komunikacją miejską którą wraca zaszczany, obsrany Suchodolski z wypraw na nitrotripy. W tym mieście z infrastrukturą przyszłości prawa jazdy chyba nie ma tylko Kononowicz (bo mu zabrali), j00r i Olgierdano. Jakieś #!$%@?
  • Odpowiedz
@MF-j00r: Z tym prawem jazdy to akurat fioła mają wsiury, bo tam rzeczywiście bez auta to jak kiedyś bez konia. Ja mieszkam w dużym mieście. Prawko wprawdzie mam, ale auta nie posiadam, bo jest mi niepotrzebne. No może byłoby, bo raz na kwartał jadę do rodziców na wieś, ale jednak wolę skorzystać z innych opcji niż na siłę mieć samochód. Jednak dla Sławeczka i innych wieśniaków to jakaś hańba, że ktoś
  • Odpowiedz
@Pomorski_Wilk: Tylko że ten sam utytułowany piłkarz, atleta, sportowiec co nie ma prawa jazdy jechał po menelu że ten prawa jazdy nie ma albo że sobie kupił jakąś Skodzinę z Uniwerstalu. Menel przynajmniej ma gdzie przezimować jak go Iwonka na kopach wywali ale jak do Olgierdano znowu jakiś kochaś przyjedzie na turnus moczowy po klatkach schodowych to gdzie będzie później spanie? Albo podczas kolejnej libacji alkoholowej z jakimś "znajomym" dziecko zje
  • Odpowiedz
wszystko jest albo madre albo glupie ale lukaszek jest tylko glupi wiec tocza z niego i z jego przydupasow beke... no i tyle, czego tu nie rozumiec, lukaszek innych wysmiewal bedac samemu posmiewiskiem, z tego glownie sie smieja ze w tym wszystkim jest to drugie dno gdzie lukaszek chcial byc statywem konona ale sie przeliczyl (no i oczywiscie wszyscy go nienawidzili za to jakim oslizglym typem jest)

jego ciagle stawiaja wyzej od
  • Odpowiedz
@stanislaw-kuchtyk: Wiadomo, nie ma tematu Olgierdano bez jego homokochanka. Nie wstyd ci że cie Kosno nagrał że jak rasowa 60 chciałeś dawać na papier wszystko jako świadek? twój kochanek opowiadał o gitowskich kosach pod żebro a ty kilka minut wcześniej waliłeś szpagaty przy policji na śmieciarza.
  • Odpowiedz
@stanislaw-kuchtyk: Tak, tak. Później pojawią się smoki, będzie księżniczka i krasnoludki. Bajki to ty sobie możesz opowiadać jak sobie na klatce schodowej #!$%@? oglądacie przy sikaniu. Co będzie? Gitowska kosa pod żebro po trzech piwach czy zgłaszanie do prokuratury?
  • Odpowiedz
@MF-j00r: muszę grajewiaka trochę w obronę zabrać bo nie do końca tak jest jak piszesz. On sobie takiego obrazu nie stworzył ani się nie chwalił tymi swoimi wielkimi osiągnięciami sportowymi zbyt mocno. Obrazek ten stworzyli zakochania w nim ludzie pokroju @stanislaw-kuchtyk (swoją drogą podziwiam, że zrobiłeś coś takiego ze swoim idolem, mimo wszystko możesz uznać się za człowieka spełnionego, siura mu też trzymałeś podczas oddawania moczu?) co to pisali o nim
  • Odpowiedz
@ContentMarketingExpert: A to przepraszam bardzo. Z tego miejsca, ja MF-j00r chciałbym serdecznie przeprosić Pana Łukasza "Olgierdano" W. za moje obraźliwe słowa w kierunku jego osoby. Zostałem wprowadzony w błąd stąd moje pochopnie wyciągnięte wnioski w stosunku do jego osoby. Moje zachowanie było karygodne i gówniarskie i jako praktykujący katolik złamałem 8 przykazanie czego serdecznie żałuję. Przepraszam "Olgierdano" za wszystkie rzeczy które mógłby odebrać jako obraźliwe i obiecuję że nie będę więcej
  • Odpowiedz
@stanislaw-kuchtyk: kuchtyk dawaj ten film co nagrywales, wiadomo ze nagraliscie wszystko tylko was rafal z sasiadem zlapal
@ContentMarketingExpert na gejow nic nie poradzisz, on sie im od poczatku podobal, do dzis twierdza ze kazdy kto toczy beke ze szczocha to zazdrosci albo zakochany XD to tak jakby byli tacy widzowie magikala ktorzy by twierdzili ze zazdroszcza mu ze jest gwiazda urzedniczej a nie ze smieja sie z patusa
  • Odpowiedz