Wpis z mikrobloga

#danielmagical Ciekawe ile zostało już kasy Tucznikowi. Jeśli to 2 tygodnie temu to było 20tys. To coś czuję że tak z 8 tys ma.
Ale idę w opozycji do was:
Ale tak naprawdę myślę że Tucznik robi nas w #!$%@?. I jestem pewien że on te zarobione pieniądze przez wszystkie lata ma skitrane porządnie. Wystarczy zobaczyć jakim on jest sknerom w stosunku do innych ludzi i te sknerostwo ma także do siebie a to że czasem kupi sobie zegarek zje pizzę czy kfc to co z tego
  • 10
@zajzerek: #!$%@? śmieciowi na imieniny, zauważyłam wczoraj że ubodło go spojrzenie przychylniejszym okiem przez wykop na Bystrzaka (a mistrzowskim uzupełnieniem byłoby zapomnienie przez tag o Smalcu to by go zabolało najbardziej wiem niemozliwe... ) a kasa? niech ma wolałabym kit z okna #!$%@?ć ani być pośmiewiskiem w całej Polszy i być wytykaną palcami - niż mieć te pieniądze co on posiada
@zajzerek: @PZt37 On ma komorników, więc swoich pieniędzy to on nie ma. Fakt jest wielkim sknerą, ale w stosunku do wszystkich w okół prócz jego dziewczyny. Na siebie i laskę zawsze wydawał sporo kasy, a dużą część jego zarobków zeżarł US, bo ten kretyn na początku nie odprowadzał żadnych podatków.
@zajzerek: @PogromcaPatusow @PZt37 przypominam ze na koniec 2019 roku grubas w swojej spółce miał prawie pół miliona złotych. Spółka nadal istnieje i to raczej nie na pokaz, bo koszt utrzymania spółki to minimum kilkaset złotych miesięcznie. Była jeszcze akcja ze spółką założoną na Mrugałe i że wykupili wzajemnie w swoich spółkach udziały

Jak ktoś wierzy, że ten skąpiec #!$%@?ł pół miliona złotych po cichu to XD kitra te pieniądze w spółce
jestem pewien że on te zarobione pieniądze przez wszystkie lata ma skitrane porządnie.

Jak ktoś wierzy, że ten skąpiec #!$%@?ł pół miliona złotych po cichu to XD


@zajzerek: @ZACIENTY_CAPSLOCK: Ciężko powiedzieć w sumie. Jak oglądałem streama jak odwozili kudłatego, to on tylko na 2 kursy taksówką, ot tak #!$%@?ł 90 złotych, a przecież potrafi tak jeździć kilka razy dziennie. Stołuje się na mieście regularnie, sypia/sypiał po hotelach i wynajętych mieszkaniach,
@PogromcaPatusow: komornik może sobie #!$%@? pomachać - jeżeli nie będzie mógł wyegzekwować długów / więc drogi panie jesteś troche naiwny jezeli wierzysz że komornik wszystko moze / u mnie w sąsiednim mieście jest taki cwaniaczek i śmieje się komornikom w twarz( ͡º ͜ʖ͡º) zaznacze nie żulik nie alkocholik i nie alimenciarz