Wpis z mikrobloga

@Mjj48003: idiota - takie słownictwo bo nie da się tego inaczej nazwać.

Dokładnie teraz w tych dniach mija dokładnie rok kiedy spędziłem tydzień na dworcu w Przemyślu, a kiedy przyjeżdżały pociągi z uchodźcami. Już pomijając kwestie wolontariuszy, z którymi miałem wtedy doczynienia codziennie to ze spokojem mogę napisać, że pośród nich znajdowało się takie solidne 90% Polaków.

Ponadto miałem też doczynienia z uchodźcami na terenie kilkudziesięciu gmin Wielkopolski i także tutaj
  • 17
@ContentMarketingExpert: Ja zaraz po wybuchu wojny jakąś godzinę spędziłem w punkcie zbierania darów. Miałem całe auto wypchane śpiworami, latarkami, bateriami, kocami itd. Punkt w samym środku Warszawy, gdzie ustawiały się kolejki z darami uwaga, uwaga! P*laków! Na miejscu wolontariuszami też byli sami P*lacy. Ojkofobia doktorka nhab. nie ma niestety granic. Jest w stanie wymyśleć najgorszą możliwą głupotę na ten temat.
@Mjj48003: jeśli wchodzisz z nim w polemikę na FB czy tam TT to wrzucam zdjęcie, którym można go strollować. Kawałek mojego łysego łba, z tyłu wolontariusz Caritas wykonane na dworcu w Przemyślu o 3 w nocy co reprezentować ma niesienie nazistowsko (bo łysa głowa) - katolickiej współpracy we wspieraniu Ukraińców. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A możesz mi wyjaśnić tak właściwie po co on to robi wszystko?
ContentMarketingExpert - @Mjj48003: jeśli wchodzisz z nim w polemikę na FB czy tam TT...

źródło: Screenshot_20230306-132325-085~2

Pobierz
@Mjj48003: jestem gotów uwierzyć, że on niemal wszystkie swoje "rewelacje" bierze z dupy.

Nie ukrywam, z początku pewnie tak jak większość oglądałem nhaba myśląc sobie, że taki trochę ekscentryk, ale przynajmniej ciekawe informacje podaje nt. różnych krajów. Raz na Q&A zapytałem go dlaczego Hiszpanie nie lubią Polski (w jednym filmiku tak twierdził, że nas nie lubią niezależnie od sympatii politycznych).

I ten pajac odpowiedział, że nie lubią nas "bo Polska jest
@ContentMarketingExpert:

A możesz mi wyjaśnić tak właściwie po co on to robi wszystko?


Na Pietrasa patrzę jak na 8 letniego bąbelka, który jest przemądrzały i chce błyszczeć, ale mu nie idzie więc przesuwa barierę coraz dalej. Jest za stary i nieporęczny by go przerzucić przez kolano, więc my się z nim użeramy.

Przy takiej optyce oraz braku niczym nie podpartej w wiary w jego dobre intencje, przynajmniej dla mnie, wszystko staje
Napierała wsiąkł we własne kłamstwa - zwróćcie uwagę jak on się krzywi jak ktokolwiek powie cokolwiek dobrego o Polsce czy o Polakach - to jest odruch bezwarunkowy odrzuconej starej panny.