Wpis z mikrobloga

Hej, szukam wypożyczalni samochodów we Włoszech na Lipiec (15-23) tego roku. Którą polecicie?
Pytam bo wybór jest duży, a przy wypożyczeniu na tyle dni chce zachować maksymalną ostrożność aby nie zepsuć sobie wakacji :). Chciałbym wypożyczyć samochód w Mediolanie, a zwrócić go w Wenecji. Najlepiej bez pośredników typu kayak itd. Podeślecie jakieś linki?
Pozdrawiam!
#wlochy #wlochy #italy #carrental #rent #car #mediolan #milan #wenecja #venice #rental
  • 6
@munro: Też wypożyczałem we Włoszech auta z Sixt i nie miałem z nimi żadnych problemów. Grunt to wziąć sobie ubezpieczenie żeby nie stresować się niepotrzebnie stylem jazdy we Włoszech.
@munro: Jedzenie i paliwo w podobnych cenach jak w PL, ze wskazaniem na ITA jako delikatnie droższe. Noclegi drogie jak cholera. Wszystko zależy gdzie jedziesz i co lubisz.
@munro: Noclegów Ci nie porównam, bo nie jeżdżę po Polsce i nie mam porównania. Benzyna jest droga, tutaj nie ma co ukrywać. Przy obecnym kursie euro będzie to pewnie ponad 8.50 za litr, przynajmniej tyle płaciłem jak bylem miesiac temu.
Z jedzeniem bywa różnie. Ale też nie ma co się nastawiać na niskie ceny. Pizza kosztuje średnio pomiedzy 9 a 12 euro, wiec w przeliczeniu na złotówki będzie to 50zł.

Ps: