Wpis z mikrobloga

@wfyokyga: mi się właśnie nie podobało, co zrobili w filmie :d

W książce Baron zawsze wydawał mi się bardziej zniewieściały i chcący się popisać. Ubierał się w ekstrawaganckie ubrania, nosił sygnety etc. No i był pederastą, ale to nie ma szans że zrobią w obecnych czasach.

W filmie zrobili wszystko by na siłę wcisnąć ludziom "to są ci źli" więc wszystko jest mroczne, ciemne, Baron się w smole kąpie etc.

Szkoda,
@Uuroboros: @Uuroboros reżyser powiedział, że chce nakręcić tylko 3 filmy, bo ta gdzie jest ten król czerw, to jest nie do zekranizowania, jak większość książki to są jego rozważania i przemyślenia. Ogólnie mi się wydaje, że Diuna bardziej na serial by się nadawała niż film. Film był znakomity dla mnie, ale teraz czytając książkę, sporo mięska ominął, szczególnie intryg dworskich
  • 0
@Uuroboros @Uuroboros W ogóle, to coś kojarzę, że przy okazji premiery 1. części było coś gadanie, że drugą mają praktycznie nakręconą i ma być rok po pierwszej. I myślałem, że będzie w Boże Narodzenie '22 i nie było :(.
Źle coś słyszałem, czy faktycznie się spóźnili?
@Del Coś źle słyszałeś, oni od początku planowali 2 część jednak nie wiedzieli jak jak przyjmie się jedynka, nie chcieli wywalić kasy w błoto jak by się nie przyjęła.
chce nakręcić tylko 3 filmy, bo ta gdzie jest ten król czerw, to jest nie do zekranizowania, jak większość książki to są jego rozważania i przemyślenia. Ogólnie mi się wydaje, że Diuna bardziej na serial by się nadawała niż film. Film był znakomity dla mnie, ale t


@wfyokyga: Zapomniałeś dodać, że nauczył się latać