Wpis z mikrobloga

Ja juz nie wiem co źle robie xD
Kupilem wczoraj d2r na xboxa i mam problem z potionami w szybkim pasku. Nie wiem czy to kwestia grania na padzie, ale pasek szybkiego wyboru z potionami musze uzupelniac recznie. Doslownie mam w 3 i 4 slocie po dwie potki czerwone, zużywam je podczas walki to pola te pozostają puste mimo ze w plecaku jest wiecej tego samego rodzaju potionu. Co powoduje ze zostaje bez potionow i musze uciekac uzupelnic pasek gdzies poza walką xD
O co chodzi? Jak zrobic zeby potiony same sie uzupelnialy w pasku szybkiego dostepu?

#diablo2resurrected #diablo #d2r #xboxseriesx
  • 7
@kolej_ktora_jezdzila_po_psie: też mam ten problem i #!$%@? mnie że potek nie mogę stakowac, dużo miejsca w eq zajmują. A co do samej gry wydaje mi się dość trudna, jestem na końcu 1 aktu idę do andariel i przy właśnie ostatnim zadaniu musiałem poczytać solucje gdzie iść itp. Też masz z tym problem czy tylko ja jestem takim noobem i nie umiem w takie gry
@kolej_ktora_jezdzila_po_psie: to Wam na konsolach poty się uzupełniają automatycznie?

i przy właśnie ostatnim zadaniu musiałem poczytać solucje gdzie iść itp.


@needer: mapy mają różne wielkości, ale przejście dalej zawsze gdzieś się znajdzie. Czytaj tylko opisy questów żeby wiedzieć na której mapie czego szukać. Najwięcej się nachodzisz pewnie w trzecim akcie, no ale przecież nie kupiłeś gry żeby ją przejść w godzinę, tylko na kilka-kilkanaście godzin rozrywki przy pierwszym przejściu :).
@needer: nie wiem, ja gram na PC i nie ma czegoś takiego jak automatyczne uzupełnianie paska. Teraz w sumie i tak jest łatwo, bo shift+klik przenosi mi do paska, a kiedyś trzeba było ręcznie wszystko przesuwać, to były czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)