Wpis z mikrobloga

@robekk1978: Jak by naprawdę chciała to by się obroniła. To jest tak jak niektóre laski mówią że nie są ładne, a na fejsie 150 samojebek z jednego miesiąca, ale chcą aby im powtarzać "no przecież świetnie wyglądasz", a ona "nie, bo to mam złe, a to fe...". Dowartościowują się w ten sposób. To samo z fotkami, udaję że nie chcę, ale dobrze wyszłam.
  • Odpowiedz
@mateusz-zajac-3344: na fejsie mam co najmniej 2 takie, co wrzucaja ciagle samojebki. wyglada to kosmicznie, bo laska w profilu ma na przyklad 30 zdjec swojej twarzy z tą samą miną, na innym tle. ogólnie to często mam chęć usunąć fejsa, ale potem przypominam sobie, że gg is dead.
  • Odpowiedz
@robekk1978: zawsze mnie to zastanawiało. Jak ludzie którzy robią takie zdjęcia gdzie widać coś w lustrze albo na drugim planie, nie widzą tego po zrobieniu zdjęcia i wrzucają do neta.
  • Odpowiedz
@robekk1978: Jezu ludzie specjalnie takie fotki robią by zaistnieć w internecie bo wiedzą że jeżeli ktoś jest głupszy od nich to powie "hahah w odbiciu lusterka widać jak sama robi zdjęcie XDDDDD" to taki #chlitmaketindodi i to szybciej przemierza takie durne portale jak kwejk czy wiocha by głupi się na to nabierają. Elo
  • Odpowiedz