Wpis z mikrobloga

#ufc

wy jesteście normalny czy po prostu pijani? to MMA a nie K1, Gamrot obalał, kontrolował przy siatce, w sumie oprócz jednej bomby w drugiej rundzie to nic nie wyłapał mocnego. Serio myślicie że w MMA punktacja jest taka prosta? przecież Gamer wygrał i trzeba się urwa z tego cieszyć. Co lepiej żeby przegrał? oglądałem całość i wiem że Turner nie wygrał tej walki nawet w 60%, nie wygrał jej i tyle, Gamer zaznaczał pozycje, obalał, dominował, a że tarantule trochę tam go w drugiej rundzie naruszył to co? od razu przegrana? puknijcie się, albo wytrzeźwiejcie. TO MMA, a nie K1.
  • 8
@OscarGoldman: ja się nie znam i dla mnie nikt nie wygrał, #!$%@? walka do pominięcia, gdyby Polak nie walczył, 100 razy lepiej się ogląda tą walkę w takim samym kontraście niż Gamera z tym drugim elo
@tomkom: bo to jest MMA i tyle w temacie, wy się za dużo fejmu i haj liga naoglądaliście, że od razu bombardowanie i 30 sekund po walce i wygrywa Ferrari xd. To są profesjonaliści, Gamrot realizował swój plan bo wiedział że w stójce będzie ciężko wygrać, chociaż kilka strzałów ładnie wyprowadził, ładnie przechwytywał nogę turnera, ładnie sprowadzał, kontrolował, turner przy siatce był prawie, podkreślam prawie bezbronny. To co chcecie że Gamrot
@tomkom: to myślisz że go w siatkę złapie? Gamrot wyeliminował - stójkę, mocną stójkę Turnera, Za to pięknie zaznaczył swoją pozycje w parterze tyle i aż tyle trzeba było żeby GAMER wygrał.
@tomkom: gdzie dostał? co mówisz o drugiej rundzie? typie, nie wiem ile w ogóle oglądasz MMA czy to KSW czy UFC, Ballatora etc, ale nie raz stójka nie ma nic do gadania jak się obala i zaznacza swoją pozycje i możesz być kozakiem w stójce a i tak przegrasz właśnie jak dzisiaj Turner, czemu? bo to nie K1 tylko MMA, bo nie walczył z byle głazem którego mógł przerzucać jak chciał,