Wpis z mikrobloga

@Grash-Varrag-Arushat: Akurat nie trafiłeś bo w powiatowych miastach na prowincji to jednak fach w ręku typu elektryk, hydraulik jest bardziej ceniony i lepiej płatny. Aplikujesz na stanowiska w zapyziałej polsce powioatowej czyli Koszałkowie gdzie nie ma żadnych perspektyw na przyszłość (jak w Słupsku). Jeśli chcesz się rozwijać zawodowo to w takim wypadku aplikujesz do lepszych ośrodków miejskich i się tam przenossisz. Gdańsk, Poznań ew. Szczecin (tam rynek pracy jest gorszy). Nadal
albo musisz się starać o podwyżkę w miejscu gdzie pracujesz


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: w poniedziałek mam dostać papiery ale raczej odmówię. Męczy mnie praca w tym miejscu przez menago po wyższej szkole robienia hałasu, który nie zna się na zarządzaniu i jest pałą życiową.

Gdańsk będzie atakowany na pewno, ale na chwilę obecną nie mogę sobie na to pozwolić i tak to się kręci ehh Stack mam spoko, ale w Koszałkowie to mogę
dańsk będzie atakowany na pewno, ale na chwilę obecną nie mogę sobie na to pozwolić i tak to się kręci ehh Stack mam spoko, ale w Koszałkowie to mogę sobie to w dupę wsadzić


@Grash-Varrag-Arushat: Nie wiem jaką masz pracę i specyfikę ale ostatnio po covidzie dużo się zmieniło. Mojemu ziomkowi zaproponowali pracę całkowicie zdalną na podobnym stanowisku (obsługa e-cmmerce firmy) firma we Wrocławiu, stawki wrocławskie mieszka pod goleniowem
dańsk będzie atakowany na pewno, ale na chwilę obecną nie mogę sobie na to pozwolić i tak to się kręci ehh Stack mam spoko, ale w Koszałkowie to mogę sobie to w dupę wsadzić


@Grash-Varrag-Arushat: Nie wiem jaką masz pracę i specyfikę ale ostatnio po covidzie dużo się zmieniło. Mojemu ziomkowi zaproponowali pracę całkowicie zdalną na podobnym stanowisku (obsługa e-cmmerce firmy) firma we Wrocławiu, stawki wrocławskie mieszka pod goleniowem

jeśli chodzi