Wpis z mikrobloga

#polityka #komunizm #agenda2030 #nwo #teoriespiskowe #bekazpodludzi #bekazlewactwa #robaki #neuropa #klimat

Przypomniała mi się dyskusja z takim wyborcą PO o mentalności pisowca, czyli taki typowy fanatyk po drugiej stronie barykady. Rozmowa przeszła na klimat i on mówi jak to robaki są przyszłością i bardzo pożywne i że to hodowla zwierzęca doprowadzi nas do katastrofy i kataklizmów. Gdy spytałem się go, czy w takim razie je te robaki, lub jest weganem, to wiecie co powiedział? On nie je robaków, bo się przyzwyczaił do mięsa I TEGO NIE ZMIENI XDDD no co za hipokryta.

Zresztą, na wykopie, po moich dyskusjach, pełno takich hipokrytów klimatycznych, którzy popierają te wszystkie rozwiązania UE ingerujące w naszą wolność i własność, ale sami nie stosują się do tych wytycznych już teraz. Moim zdaniem, prostrze dla nich byłoby przeprowadzenie się do Korei Północnej, tam Kim Dzong Un realizuje świetnie te ich wszystkie pomysły, które oni tutaj tak bardzo popierają. Brak korków w mieście, ludzie jedzą mało mięsa itp. Czemu komuchów zawsze boli to, że ktoś chce żyć inaczej niż w ich utopijnych wizjach? Czemu sami nie zorganizują sobie takiego systemu na jakiejś wyspie, z dala od wszystkich?
wilhelm99 - #polityka #komunizm #agenda2030 #nwo #teoriespiskowe #bekazpodludzi #beka...

źródło: Screenshot_20230305_005741_Facebook

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pełno takich hipokrytów klimatycznych, którzy popierają te wszystkie rozwiązania UE ingerujące w naszą wolność i własność, ale sami nie stosują się do tych wytycznych już teraz


@wilhelm99: Może dlatego, bo ty snujesz wynurzenia, że Unia zakazuje nam jeść mięso i nakazuje żarcie robactwa, podczas gdy w ogóle się to nie dzieje i ludzie mogą sobie jeść co chcą? xD

Nikt ci nam niczego nie nakazał i zakazał. Jesteś typowym siewcą
  • Odpowiedz
Może dlatego, bo ty snujesz wynurzenia, że Unia zakazuje nam jeść mięso i nakazuje żarcie robactwa, podczas gdy w ogóle się to nie dzieje i ludzie mogą sobie jeść co chcą? xD


@EvilToy: Jakbym 5 lat temu ci powiedział, że Unia będzie chciała zakazać jeżdżenia spalinówkami i przymusi nas do elektryków, to też byś gadał, że mam urojenia.
  • Odpowiedz
@meehow97: Bo jedna i druga partia ma fanatycznych zwolenników. Od kiedy PO i PiS nie mogą występować w jednym zdaniu? Rozumiem, że jest Ci blisko do tych drugich, ale nie obrażaj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak jesteś gotowy na więcej szokujących faktów, to mam tu jeszcze jeden - można jeść robaki i głosować na PiS, tak samo jak można nie jeść robaków i głosować na
  • Odpowiedz