Wpis z mikrobloga

Najładniejszy kask

@JulianGangol: Zagłosowałbym na kask Strolla, natomiast jest to kopia z poprzedniego sezonu co właściwie jest plusem, jednak ja najbardziej lubię gdy kierowca ma jeden wzór z ewentualnie różnymi wariantami kolorystycznymi przez całą karierę. W tym sezonie jest chaos, wiadomo kierowcy powiązani z RBR mają wielkie logo byka, poza drobnymi wyjątkami inni zmieniają ciągle wzory - te są chaotyczne. Najbardziej odpowiada mi malowanie Alonso, nawiązuje do poprzednich no i jest
@JulianGangol: Mi się podoba logo Rusella, natomiast dzisiaj pierwszy raz widząc kaski kierowców podczas kamery onboardowej, gdyby nie profil boczny to bym pomylił go z Hamiltonem (ten sam eksperymentował z żółtym/zielonym), natomiast trzeba przyznać ze u Mercedesa całościowo w połączeniu z akcentami kolorystycznymi na bolidzie łatwo rozróżnić kierowców. Najbardziej w 2020 roku podobał mi się kask Jeżyka, z otoczką rokit wzór przypominał mi trochę poroże jelenia.
Gentleman_Adrian - @JulianGangol: Mi się podoba logo Rusella, natomiast dzisiaj pierw...

źródło: 1-1582215947

Pobierz