Wpis z mikrobloga

Serwus. Od dłuższego czasu myślę nad kupnem waporyzatora, ale jakoś nie mogę się do tego zabrać. Czytałem i próbowałem zbierać na ten temat wiedzę po różnych forach internetowych czy nawet u nas na Wykopie, ale po prostu jak na mój mózg tych informacji jest za dużo. Testowałem kiedyś CeBeDe palone normalnie w blancie (spora ilość) i zauważyłem, że całkiem spoko pomagało mi się to zrelaksować aby przejść do codziennych czynności. Ogólnie to jestem nadpobudliwy przez co trudno jest też mi się skupić na jakieś czynności. Myślicie, że takie wapo by mogło w jakimś stopniu zniwelować ten problem?

Do czego też zmierzam? Jakie wapo byście polecali na dobry początek? Wiem, że to są koszty rzędu powiedzmy 300-400 zł, jednakże szukałbym max. czegoś do 300 zł żeby to potem też łatwo opchać jeśli by na mnie nie podziałało X D wiem, że polackie myślenie, ale trochę mam łeb ostatnio w stylu "tonący to się brzytwy łapie".

Polecacie też jakiś konkretny susz? Czy radzicie jednak od lokalnego Panoramixa zaopatrzyć się w bagienne ziele i nim się kurowac przez wapo? Dodam też, że własnie paląc CeBeDe cudowną rzeczą dla mnie wtedy było to, że nie miałem żadnego efektu psychoaktywnego, a po prostu mogłem się jakoś tak nie wiem, normalnie skupić (?) oraz moje mięśnie nie były takie spięte. Po prostu było mi znacznie łatwiej działać, o.

Jeśli macie jakieś sugestie, pro tipy, jesteście mi w stanie pomóc to serio będę mega wdzięczny. Jeśli coś miałbym doprecyzować to też mówcie, pozderki.
#waporyzator #waporyzacja #cbd #marihuana #wykopjointclub #thc #narkotykizawszespoko #zdrowiepsychiczne
  • 12
  • Odpowiedz
@iwipemytearswiththemoney: polecam mój susz sour zebra. Na moim discordzie poczytasz recenzje, ogólnie z reguły najczęściej polecam medyczną mj. Co do waporyzaroratora to u mnie kupisz xmax V3 pro za 335 złoty i ten polecam najbardziej w tej cenie. Fenix mini nie ma USB c i wymiennej baterii.
  • Odpowiedz
@Dyspenseria:

Wielkie dzięki za odpowiedź Mireczku! W przypadku medycznej MJ jak to ma się do efektów psychoaktywnych? Wiesz, ja też nie jestem pewnie wszystkiego świadom, ale po prostu chciałbym uniknąć czegoś takiego jak przy paleniu zwykłego jazzu, że odpalam sobie lufę i mam typową fazkę na zamułkę/wygłupianie się. Po prostu chciałbym chociaż raz w życiu się kuhwa skupić/uspokoić swój chaos w sobie. Moja psychoterapeutka stwierdziła mi zachowania podobne do ADHD
  • Odpowiedz
Ogólnie to jestem nadpobudliwy przez co trudno jest też mi się skupić na jakieś czynności. Myślicie, że takie wapo by mogło w jakimś stopniu zniwelować ten problem?


@iwipemytearswiththemoney: cbd nie działa na zdrowych ludzi, pomaga w niektórych specyficznych schorzeniach ale mowa tu o ekstraktach a nie paleniu w blancie i potwierdzają to prace naukowe
  • Odpowiedz
@iwipemytearswiththemoney: jak najbardziej możesz się zgadać. Tak ja zawsze proponuje kupno po 1g na początku. Do waporyzaroratora V3 pro wchodzi 0.2 g.

@OrcSpearmiarz potwierdzają pracę naukowe działanie olejku ponieważ nie robią prac przy paleniu. Problem wydajności i dawek. Natomiast w czasie waporyzacji przyjmujemy więcej terpenow, niż w oleju.
  • Odpowiedz
A ja ci radzę pożyczyć od kogoś na dwa trzy dni i sprawdzić czy to dla Ciebie. Kupiłem trzy lata temu wapka za siedem stów bo wkrecałem sobie że to inwestycja w przyszłość że zdrowiej. Po dwóch dniach jebnalem go w kat, nie polecam ogólnie. Mnie relaksuje jak sobie #!$%@? bongo w spokoju w ciszy a nie łapanie wapka gdzie to ani trochę podobne do normalnej sesji a tym bardziej palenie gdzieś
  • Odpowiedz