Wpis z mikrobloga

Grzegorz 38 Pod Kiecami, za Kielcami, koło Kielc/Obecnie Holanida.

Zgłoszenie 0a353a536a9e205c z dnia 2023-03-04 19:47:07

Imię: Grzegorz
Wiek: 38
Miejscowość: Pod Kiecami, za Kielcami, koło Kielc/Obecnie Holanida.

Kim jestem?
Jestem facetem któremu rożnie się układało. Przygody zielonej żaby to część mojego życia.
Jednak robię coś z tym, przynajmniej póbuję. Mam swoje cele, marzenia i dążę do nich.
Z racji że mamy taki, a nie inny klimat w Polsce, musiałem wyjechać. Od kilku lat jeżdżę do NL, tu pracuję na pełen etat. Nie ma się czym chwalić. Każdy orze jak może.
Mogę tu zostać jeśli poznałbym kogoś kto też chciałby żyć tu. Da się tu żyć mimo wszytko.
Myślę też o powrocie, w PL mam rodzinę, tam jest mój dom.

Wygląd
Adekwatny do wieku. Widać ząb czasu ale tragedii nie ma. Gdyby bardziej popracować nad sylwetką było by całkiem nieźle.
Brak piwnego brzucha, szczypiorkiem też nie jestem.
177cm, +/- 75kg.
Twarz normalna, włosy ciemny blond, szare oczęta.

Zainteresowania
Głownie filmy. Tu kino różnorodne. Dominuje s-f ale przede wszystkim interesuje mnie dobry film.
Jak każdy słucham muzyki ale nie nazwałbym tego zainteresowaniem.
Lubię memy. Netuje chodź to staram się ograniczać i skupiać w zamian na czymś bardziej konstruktywnym.
Jeśli mam możliwość czasowo-finansową, to lubię podróżować.
Moim największym marzeniem jest odwiedzić wielkie, starożytne budowle prekolumbijskie.
Gdy tylko czas i pieniądz pozwoli jadę tam.

Czego oczekuję?
Tak naprawdę to że w ogóle ktoś napisze.
Później że trafi się ktoś normalny z kim można będzie stworzyć relacje, coś trwałego.
Zmierzającego do wspólnego celu.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
To taki po którym zapragniesz zobaczyć się znów ze mną.
Nie ważne jaki to będzie dzień, co będziemy robić. To nie ma znaczenia, bo nie ważne gdzie, a z kim.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub - chcę, taki kościelny. Chodź jestem niepraktykujący i nie wierzący. No tu można dyskutować, bo to nie do końca tak jest. Niby nie wierzę ale zastanawiam się nad tym wszystkim.
Chcę ślub kościelny bo chcę zobaczyć Cię w białej sukni i chcę złożyć przysięgę. Tak jak powinno być.

Dzieci - chcę. Dojrzałem już do tego etapu że chcę być ojcem.
Nie trzeba się z tym spieszyć ale chcę mieć dzieci.

Używki - aktualnie żadnych. Alko pijam bardzo, bardzo sporadycznie, nie palę papierosów, nie toleruję tego. Mam jakieś doświadczenia z dragami, ale cytując klasyka: „A komu to potrzebne?”
Nie piętnuje nikogo jeśli miał też jakieś doświadczenia ale powinnaś mieć to pod kontrolą.
Jak coś walisz w żyłę lub nie umiesz obejść się bez tego, to nic z tego nie będzie.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonypodkiecami,zakielcami,kolokielc/obecnieholanida. #mirekszukamirabelki
  • 7
  • Odpowiedz