Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie co całą zimę i jeszcze parę miesięcy wstecz robiło Ferrari, jak Karol (z widoczną na facjacie rezygnacją a sezon się dopiero zaczyna) już w pierwszym wywiadzie po kwalifikacjach mówi, że w sumie to są w dupie z degradacją opon. To że czerwona taczka zjada opony wiadomo od czasu wejścia w życie dyrektywy dotyczącej podłóg, kiedy Binotto wszystkim wmawiał "na nasz bolid to nie ma wpływu". Albo nie wiedzą jak to poprawić albo nie są w stanie tego zrobić nie tracąc osiągów, ergo cały projekt jest do zrobienia od nowa.

#f1 #ferrari #leclerc
  • 5
@IvrinOne: moim zdaniem nie jest tak zle i to trochę jest zasłona dymna. W kwali Lec miał tempo na pole gdzie wcześniej mówiono, ze nawet na jednym okrążeniu Ferrari odstaje 0.5 sekundy. Wiadomo, ze RB jest bardzo mocny i są faworytem, ale nie skreślałbym Leclerca (Sainz to ogór)
@IvrinOne: proste- nie wiedzą co zrobić, ten wózek jest dziełem gościa z makaronem na głowie, zobaczymy jak Fred zarządza zespołem i czy po paru wyścigach gdy zbiorą większą ilość danych będą coś potrafili wykombinować.