Wpis z mikrobloga

Mirki, jako, że czeka mnie podróż służbowa do Ameryki powiedzcie mi proszę, jak to dokładnie teraz wygląda jeśli chodzi o szczepionki i sprawdzanie na lotnisku. Dodam, ze jestem niezaszczepiony bo uważam, że nie jest mi to aktualnie do niczego w życiu potrzebne. Jeśli chodzi o podróże to w Europie radziłem sobie za pomocą wyszukanego przez @Rabusek immuner.de, aczkolwiek zastanawiam się czy w USA również to przejdzie czy jednak muszę się zaszczepić? Niestety jest to podróż konieczna, gdyż lecę do kontrahenta w sprawie programu, za który jestem w większej mierze odpowiedziany. Za wszystkie rady serdecznie dziękuję. #podroze #usa #koronawirus
  • 19
  • Odpowiedz
Niestety jest to podróż konieczna, gdyż lecę do kontrahenta w sprawie programu, za który jestem w większej mierze odpowiedziany.


@imaginebeingfreedom: To bądź wierny swoim poglądom. Nie jedź, rzuć pracę, poinformuj szefa, że to jest sprzeczne z twoimi poglądami o nieszczepieniu się. Nie bądź hipokrytą.
  • Odpowiedz
@imaginebeingfreedom: odezwij się jak zapomnę Ci napisać jak wjechsc bez szczepienia

@aegispolis A po co skoro do USA bez szczepienia tez wjedziesz? Jestem tego doskonałym przykładem xD
Na wakacje w 2020 i 2021 tez uważasz ze nie powinien OP jeździć bo to sprzeczne z jego przekonaniami, skoro miał immunera?
  • Odpowiedz
@aegispolis Ja widzę u Ciebie fundamentalny błąd w postrzeganiu: to, że ktoś niezaszczepiony, nie oznacza od razu, że szur.
Czynisz założenie w głowie i na tej podstawie chcesz tworzyć narrację.
@Rabusek Wiem, że tak.
  • Odpowiedz
Ja widzę u Ciebie fundamentalny błąd w postrzeganiu: to, że ktoś niezaszczepiony, nie oznacza od razu, że szur.


@kiszczak: Ale jak ktoś się tym chwali, to zwykle jednak szurem jest. No i jak ktoś się nie zaszczepił np. z powodów medycznych, to też mógł podróżować, nawet jak było to ograniczone ;p

Proszę mnie tu nie próbować na relatywizm fałszywy brać pod włos
  • Odpowiedz
@aegispolis Nie wiem jak jest zwykle. W tym wpisie to Ty zacząłeś od narracji pod tytułem "Szury", tylko dlatego, że zobaczyłeś, iż ktoś niezaszczepiony¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
"Szury", tylko dlatego, że zobaczyłeś, iż ktoś niezaszczepiony¯(ツ)


@kiszczak: Ale tak ty twierdzisz i bijesz tego chochoła, a tak nie było misiu.
Ze mną tak łatwo ci nie pójdzie, musisz pomyślec trochu ;d
  • Odpowiedz
@aegispolis

Ale tak ty twierdzisz


Możesz to Ty próbować wycofać się rakiem, ale Twój pierwszy, pasywno-agresywny komentarz pod tym wątkiem jasno intencje wypowiedzi zdradza( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kiszczak: A cóż mam odpowiedzieć na to, gdy atakujesz mnie za coś, czego nie powiedziałem? Sorki, ale już nei wierzę w to, aby na każdą zaczepkę w internecie trzeba było odpowiadać poważnie i rzetelnie. Wtedy wygrywają trolle.

A jeśli nim nie jesteś, no to masz coś do przemyślenia
  • Odpowiedz
@aegispolis Ależ ja Cię nie atakuję:) chyba zbyt emocjonalnie to przyjmujesz. Tak sobie dyskutujemy w miłej atmosferze przecież :)
A jeśli chodzi o założenia, które poczyniłeś to mogę zacząć pytać od początku: na jakiej podstawie założyłeś, że kwestia szczepić się/nie szczepić się to kwestia honorowa i światopoglądowa dla OPa? O tu:

poinformuj szefa, że to jest sprzeczne z twoimi poglądami o nieszczepieniu się. Nie bądź hipokrytą


OP przecież nic o swoich przekonaniach
  • Odpowiedz
Ależ ja Cię nie atakuję:) chyba zbyt emocjonalnie to przyjmujesz.


@kiszczak: No kaman. Póki co to ja widzę, że z neutralnych słów ty próbujesz przypisywać mi jakieś emocje i na siłę przedstawić mnie jako zdenerwowanego. W taką dziecinadę to ja się bawić nie będę, nie jesteśmy w sejmie ;p

A jeśli chodzi o założenia, które poczyniłeś to mogę zacząć pytać od początku: na jakiej podstawie założyłeś, że kwestia szczepić się/nie szczepić
  • Odpowiedz