Wpis z mikrobloga

Prawda to? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Szosowy savoir a vivr – jazda na rowerze szosowym wiąże się z pewnymi niepisanymi zasadami. Oczywiście nic się nie stanie jeśli nie będziemy ich przestrzegać, jednak warto postępować zgodnie z nimi, jeśli nie chcemy się narażać na uszczypliwe komentarze lub nieprzyjemne spojrzenia ze strony innych szosowców. Wielu z nich zwraca uwagę na detale, takie jakie za krótkie skarpetki, nieogolone nogi, niepasujący kolor poszczególnych elementów odzieży, czy też krzywo ubrany kask.

#szosa #rower
  • 12
  • Odpowiedz
Wielu z nich zwraca uwagę na detale, takie jakie za krótkie skarpetki, nieogolone nogi, niepasujący kolor poszczególnych elementów odzieży, czy też krzywo ubrany kask.


@Feargan: ... umyte krocze, ogolone genitalia, zawartość ananasa w diecie i aktualny test na HIV ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na MTB możesz iść w flanelowej koszuli, lycrze albo bluzie z kapturem, mieć w zależności od stylu jazdy SPD albo platformy, możesz być zarośnięty
  • Odpowiedz
@Feargan: w sumie to na poczatek warto zaczac od grubej tlustej dupy ktora nie pasuje do kolazowki, kiedys mi taki smignal co z rowerem wazyl 50kg i to byl kolaz a nie dziadek w opietym kostiumie XD

jak to mowia, ladnemu i zgrabnemu to i w worku na kartofle ladnie

"artykul" pisany przez ai albo dla reklam to co sie dziwisz, juz nie ma powaznych gazet, juz sa tylko slowa kluczowe
  • Odpowiedz
@Feargan: najgorsi to są ludzie co kupują gravela a potem jeżdżą nim do pracy ubrani w zwykle ciuchy, buty albo co gorsza po bokach roweru maja jakieś dziwne sakwy i jeżdżą załadowani jak beduini po pustyni
  • Odpowiedz
@Feargan: Mam plan jak się ciepło zrobi to:
Ubiorę ulubione skarpety, ulubione sandały, bibs, koszulka. Może zaszaleje i ubiorę majtki i skoczę na cafeeride na szosie :)
  • Odpowiedz
@veracholera mam tylko gravela w sezonie smigam se po kaszubach ale normalnie jezdze na nim do pracy w zwyklych ciuchach co mam kupic osobny rower do jazdy do pracy zebys sie nie zesrala? xD
  • Odpowiedz